koncert

Jula i Dawid Kwiatkowski

koncert

Jula i Dawid Kwiatkowski

Jula i Dawid Kwiatkowski - Bilety na koncert

DAWID KWIATKOWSKI

Około 50 tysięcy sprzedanych płyt. Pierwszy Polak, który otrzymał złotą płytę PRZED premierą, a kolejną pobił swój własny rekord, otrzymując platynową za krążek „Pop&Roll”. Dawid Kwiatkowski, który na początku grudnia wydał swój trzeci album, będzie go promował koncertem na Kieleckiej Kadzielni.
Dawid Kwiatkowski to odkrycie roku 2013 oraz najważniejszy debiut ostatnich lat. 19-letni wokalista, który szturmem zawojował polską scenę muzyczną zyskując setki tysięcy fanów w całym kraju, tym samym wyprzedając na pniu dwie biletowane trasy koncertowe. Każdy z koncertów Dawida jest wielkim, dokładnie przygotowanym show.

JULA

Jula, czyli Julita Fabiszewska (Ratowska) pochodzi z Łomży. Jej kariera rozpoczęła się od nagrania domowym sposobem piosenki i umieszczenia jej w serwisie You Tube. Piosenka zrobiła ogromną furorę - jak do tej pory utwór Za każdym razem obejrzano już 8 milionów razy!
Jula urodziła się w 1991 roku. Pod koniec stycznia 2012 roku nagrała swój pierwszy teledysk, choć karierę rozpoczęła dużo wcześniej, w 2007 roku. Jednak przez długi czas jej fani nie wiedzieli jak wygląda ich idolka. Obecnie Jula przygotowuje się do nagrania pierwszej płyty.
Jula na Festiwalu TOP Trendy 2012.
Jula na festiwalu TOP Trendy 2012 zdobyła 3 nagrody. Nagrodę od słuchaczy radia RMF MAXXX, nagrodę od publiczności oraz nagrodę od internautów. Tym samym 20-latka uznana została, za jedną z wielkich wygranych festiwalu. Od tej pory jej kariera rozwija się w szybkim tempie!!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Jula i Dawid Kwiatkowski

superrrrrr!!!!!
Fantastyczna zabawa i bardzo dobra organizacja

Polecane z kategorii koncert