koncert Julia Pietrucha

Julia Pietrucha - Parsley

koncert Julia Pietrucha

Julia Pietrucha - Parsley

Julia Pietrucha - Parsley - Bilety na koncert

Julia Pietrucha zasłynęła jako aktorka serialowa i filmowa.
W kwietniu 2016 roku samodzielnie wydała swój debiutancki album „Parsley" zainspirowany kilkumiesięczną podróżą po Azji. Płyta zawiera 15 autorskich piosenek w balladowym klimacie pop, z elementami folku i kojącymi dźwiękami ukulele.

Cały pierwszy nakład został błyskawicznie wyprzedany, a tytuł znalazł się pośród najpopularniejszych w serwisie iTunes. Sam album spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem krytyki i został scharakteryzowany jako zaskakujący i porywający. Następstwem udanego debiutu było zaproszenie na Open’er Festival, gdzie pierwszy (!!!) koncert Artystki z entuzjazmem przyjęła ponad tysięczna publiczność.
W kolejnych tygodniach singiel „On My Own”, promujący płytę Parsley na stałe zagościł na Liście Przebojów Programu 3 Polskiego Radia.
Akademia Muzyczna Trójki uhonorowała także Julię swoją najważniejszą coroczną statuetką – Mateuszem 2016 w kategorii Muzyka Rozrywkowa – Debiut, za "unikatową wrażliwość i udowodnienie sobie i światu, że można inaczej".

Po zagraniu kilku koncertów Julia ruszyła jesienią 2016 w regularną klubową trasę koncertową, która okazała się być ogromnym sukcesem. Większość koncertów wyprzedała się błyskawicznie, a wielu miastach zespół wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów występował dwa razy tego samego dnia.

Do dziś, niewiele ponad pół roku po premierze Julia samodzielnie, wyłącznie za pośrednictwem swojej strony internetowej sprzedała ponad 8000 płyt, jej utwory cieszą się ogromną popularnością w serwisach cyfrowych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Julia Pietrucha - Parsley

Julcia z zespołem brzmi jeszcze lepiej na żywo!
Wspaniały koncert, wspaniałe przeżycie :)
Cudowny koncert w kameralnym klimacie! Julka - Przemiła osoba! Wszyscy na scenie pozytywni :) Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fantastyczny koncert! Bardzo łatwy system zakupu biletów. Dziękuję :)
Wspaniały koncert
Cudowny, magiczny wieczór z Julią. Na następnym też na pewno będę :-)
Jeden z najlepszych koncertów na jakich byłem. Rewelacyjny występ, a do tego świetne nagłośnienie i aranżacja koncertu (operowanie światłem itd.).
Niesamowity koncert, przeżycie muzyczne, jeden z najwspanialszych koncertów na jakich byłem w swoim (51 letnim) życiu. Wspaniałe efekty świetlne. Koncert był rejestrowany i jedyne co zakłócało jego przebieg to pieprz....ne, ruchome ramię kamery, które co chwile zasłaniało Julię i dużą część sceny (pozostałych wykonawców)...... :)
Wojtala 02.12.2016 15:13
Rewelacyjny koncert.Klimat hawajskiej plaży,spontanicznego tańca i radości płynącej z dźwięków ukulele.Brakowało tylko drinków z parasolką :-) Julka cudownie skromna i utalentowana. Brawo za odwagę bycia sobą. Prawdziwa perełka na polskiej scenie muzycznej.
Fantastyczny występ!!!
Świetny głos i repertuar..... wspaniała artystka, skromna i urocza. Polecam....
Przepiękny klimatyczny koncert!
Absolutna rewelacja! śliczna, zdolna dziewczyna z ukulele w dłoni i anielskim głosem. Lepiej tego wieczoru nie mogłabym sobie wyobrazić.
Doskonały nastrojowy koncert. Polecam gorąco.
tommaso 29.09.2016 09:17
Świetny występ. Cudowny głos :)
Mirka 26.09.2016 19:18
Koncert świetny, klimatyczny, skromność Julii jest bardzo pozytywna, czekam na kolejny koncert w Kielcach !!
Dominik P 26.09.2016 11:09
Koncert doskonały.Swietna atmosfera,klimat miejsca.Jestem bardzo zadowolona
Nastrojowy koncert w którym wszystko zagrało jak trzeba - muzyka, wokal, oświetlenie , publiczność.
KerG 25.09.2016 21:37
Koncert naprawde świetny, oprawa świetlna piękna, ale nie do konca jestem zadowolona z miejsc siedzących, na które zakupiłam bilety. Miejsca siedzące były ulokowane z boku sceny i część z nich była tak ustawiona, że słup zasłaniał główną gwiazdę czyli Julię Pietruchę. Bilety były droższe, a miejsca sprawiły, że i tak musiałam stać żeby cokolwiek widzieć. Za to bardzo duży minus dla organizatora.
rewelka 25.09.2016 20:57
Fajny kameralny koncert na luzie, Julka była świetna, trochę źle rozstawione miejsca siedzące ale do przeżycia, klub ok bardzo dobre hamburgery.
Paweł 25.09.2016 20:34
Zachwycający głos, muzyka płynąca prosto z serca, bardzo osobista - niezwykłe doświadczenie:)
Karolcia 25.09.2016 18:58
Występ artyski bardzo fajny. Organizacja fatalna. Sprzedają bilety na mimejsca siedzace ktorych nie ma.
Kaśka 25.09.2016 12:49
Wyśmienity występ, wspaniała atmosfera, wspaniała zabawa muzyką i śpiewem, cudowne emocje. Jeśli Julia wróci, idę obowiązkowo na koncert.
konka 25.09.2016 11:44

Polecane z kategorii koncert