Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Jurij Tokar - Na słowiańską nutę

koncert

Jurij Tokar - Na słowiańską nutę

Jurij Tokar - Na słowiańską nutę - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Jurij Tokar - ukraiński lekarz i bard, przez wiele lat związany ze Lwowem. ukraiński lekarz i bard, przez wiele lat związany ze Lwowem.OD 1998 roku mieszka i występuje w Polsce. Jurij to serdeczność, wrażliwość ,zachwycająca osobowość, talent.
Śpiewa, co oczywiste, ukraińskie dumki oraz piękne romanse i ballady w tym Bułata Okudżawy. Jurij to „człowiek orkiestra”, gdyż nie tylko śpiewa ale także akompaniuje sobie na gitarze, harmonijce ustnej oraz tamburynie. Przypomina odchodzącą w zapomnienie batiarską (w Krakowie powiedzielibyśmy andrusowską) twórczość. Artysta dysponuje znakomitym wokalem, świetnie gra na gitarze, jest niezrównanym gawędziarzem, śpiewa w sposób magiczny! Czysty, dźwięczny, donośny głos Jurija ma piękną, rozpoznawalną barwę. Porusza najgłębiej ukryte struny serca i duszy. więc uczestnictwo w jego koncertach, słuchanie jego nagrań jest prawdziwą przyjemnością. Emocjonalny przekaz jakim cechuje się każdy Jego występ pozostaje na długo w pamięci i nawet po wielu miesiącach brzmi wciąż tak samo mocno w aurze wspomnień.
Jurij potrafi wycisnąć łezkę z oka, ale też rozbawić świetną interpretacją lwowskich piosenek ulicy.
Przybywając licznie na koncert Jurija, podtrzymamy Go na duchu, Jego rodzinę i rodaków w Ukrainie, bądźmy połączeni sercem i muzyką z Ukrainą.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY
JURIJ KOCHA BIAŁOSTOCZAN I Z WIELKĄ RADOŚCIĄ ŚPIEWA DLA NAS

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Białystok

Brak wydarzeń w: Białystok

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Jurij Tokar - Na słowiańską nutę


Jak działają recenzje?
Pierwszy raz słyszałam na żywo tego artystę. W trakcie koncertu czułam lekki niedosyt. Jak dla mnie trochę za mało utworów po ukraińsku. Finał za to był cudowny. O-d-l-e-c-i-a-ł-a-m! Jurij wykonał moją ulubioną piosenkę B. Okudżawy. Pozwoliłam sobie podśpiewywać. Może nawet trochę za głośno, bo w pewnym momencie Jurij aż odwrócił głowę w moją stronę. Wybaczajte, Pane Jurij
Kateryna 28.10.2023 17:24
Jurij Tokar - Na słowiańską nutę
Białystok, 22.10.2023
6-Ścian PUB Sześcian

Polecane z kategorii koncert