koncert

Juwana Jenkins

koncert

Juwana Jenkins

Juwana Jenkins - Bilety na koncert

Juwana Jenkins pochodzi z Filadelfii ale od kilkunastu lat mieszka w Pradze. Jest nie tylko wyrazistą, przepełnioną soul-gospelowym żarem wokalistką, ale także aktorką i nauczycielką akademicką. Ma w swym dorobku dwie płyty: „Ten After Ten” i „The Blues Keeps You Alive”.

Juwana wraz z zespołem Old Dogs dostarcza ognistych wrażeń muzycznych. Przy ich muzyce nie da się usiedzieć na miejscu! Poruszający wokal wspierają partie instrumentalne ściśle ze sobą współpracujących perkusisty Hanza Sedlářa i basisty Zdenka Novaka oraz budujących nastrój gitarzysty Mirka Sovy i harmonijkarza Charlie Slavika.

Juwana Jenkins & Old Dogs zapewniają wspaniałą rozrywkę zarówno wykonując swoje własne energetyczne kompozycje, jak i te, znane z klasycznych wykonań legend bluesa – Freddiego Kinga, Earla Kinga, Etty James, Big Mamy Thornton, Bessie Smith, Howlin’ Wolfa i Muddy’ego Watersa.

Zespół miał okazję otwierać koncerty sław takich, jak: Johnny Winter, Eric Burdon, Glenn Hughes, Thin Lizzy, The Rainbow, Ten Years After, Poppa Chubby, Robben Ford. Juwana Jenkins & Old Dogs z powodzeniem koncertują też w licznych klubach muzycznych i na festiwalach w Czechach, Niemczech, Chorwacji, Słowacji i Polsce.

Juwana Jenkins – śpiew,

Charlie Slavík – harmonijka,

Mirek Sova – gitara,

Hanz Sedlář – perkusja,

Zdeněk Novák – bas

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Juwana Jenkins

Świetny koncert, rewelacyjni muzycy, szczególnie gitarzysta i grający na harmonijce
Super,stylowy blues/rockowy koncert.Wokalistka szybko nawiązała kontakt z publicznością i tak było przez dwie godziny .Ogień w głosie i czad w muzyce,genialna harmonijka.Gorąco polecam sympatykom bluesa.

Polecane z kategorii koncert