koncert

KALIBER 44

koncert

KALIBER 44

KALIBER 44 - Bilety na koncert

KALIBER 44 – pionierzy i legenda polskiego hip-hopu, zaliczani do najważniejszych przedstawicieli gatunku.
Płyty tej formacji określane są mianem kultowych, a koncerty przyciągają rzesze fanów.
W 2016 Kaliber powrócił z nowym albumem pt. „Ułamek tarcia.
Miniony rok był dla zespołu pasmem sukcesów. Album „Ułamek tarcia” osiągnął status złotej płyty.
Zespół jest w świetnej formie, dał kilkadziesiąt niesamowitych koncertów, m.in. wystąpił jako gwiazda na takich festiwalach jak OFF, Orange Warsaw, Hip Hop Kemp czy Solidarity of Arts!!
W repertuarze koncertu największe przeboje zespołu!
Abradab i Joka mówią: “…Mimo, że chwilę nas nie było, zaczynamy tam, gdzie skończyliśmy.
Grupa powstała w 1994 roku z inicjatywy raperów, braci Michała Martena znanego jako „Joka”i Marcina Martena występującego pod pseudonimem„ abradAb”. Wkrótce do zespołu dołączył Piotr Łuszcz „Magik”, który po nagraniu dwóch płyt odszedł z Kalibra aby założyć równie kultową Paktofonikę.
Kaliber wydał cztery albumy studyjne: „Księga tajemnicza. Prolog”, określany jako prekursor gatunku hardcore psychorap, „W 63 minuty dookoła świata”, „3:44” oraz najnowszy “Ułamek tarcia”.
Każdy album jest inny, każdy reprezentuje kolejny etap rozwoju zespołu, który ma na koncie imponującą listę ponadczasowych utworów; “Psychodela”, “Nasze mózgi wypełnione są Marią”, “Plus i minus (+i-)”, “Gruby czarny kot”, “Film”, “Konfrontacje”, Normalnie o tej porze” czy “Nieodwracalne zmiany”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje KALIBER 44

To co zobaczyły moje oczy i zarejestrowały uszy na długo zostanie w mojej głowie a na pewno dłużej zadomowi się w sercu bo taki występ to wydarzenie na miarę oczekiwań, skrywanych pragnień i doznań w bezpośrednim obcowaniu z muzyką stworzoną przez braci nadzwyczajnych dla ludzi jak najbardziej zwyczajnych - szacun wielki to było to coś.
Dobry koncert dobra miejscówka z klimatem. Polecam
Koncert sztosik, warto było, każdemu polecam
KALIBER 44 SUPER, ale nagłośnienie w G2 Radom od lat fatalne, i jest to opinia każdego z kim w tym temacie rozmawiam. Nie słuchać co śpiewają artyści.
Super koncert. Kameralny bez dzikich tłumów.
Fajny koncert. Chłopaki dali rade.
Koncert Kalibra - miazga! Jednak co legenda to legenda. Byłą moc, kontakt z publiką, dla mnie bajka. Mam zastrzeżenia co do supportu, który w ogóle się nie wpasował w klimat głównego koncertu, lepszym wyjściem było by zorganizowanie trzech ekip rapowych z Radomia.
Doskonały koncert , doskonała atmosfera :)
Kielbas1971 16.04.2018 08:07

Polecane z kategorii koncert