koncert

KARAŚ / ROGUCKI

koncert

KARAŚ / ROGUCKI

KARAŚ / ROGUCKI - Bilety na koncert

KARAŚ / ROGUCKI - Wrocław Stary Klasztor - Sala Gotycka | Kupuj Bilety Online

KARAŚ/ROGUCKI to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings. Panowie dali się już poznać dzięki coverowi T.Love „1996”. Teraz pokazują światu próbkę autorskiego materiału w singlu „Bolesne strzały w serce”. Utworowi towarzyszy mroczny i pokręcony teledysk w reżyserii Przemka Dzienisa.

Piotr Rogucki o utworze „Bolesne strzały w serce”:
To piosenka, która zwraca się do Was z pytaniem, na ile jest możliwa miłość w świecie cybernetycznej gonitwy. Czy wrażenia, które odczytujemy przebywając w sieci są adekwatne do tych, które odczuwalibyśmy w realu. Jednocześnie jest to piosenka o tym, jak trudno się nasycić wirtualną sławą, a także o niepokojach, które odczuwamy kiedy ktoś przestaje interesować się nami w mediach społecznościowych.

Kuba Karaś o powstaniu utworu i teledysku do „Bolesnych strzałów w serce”:
„Bolesne Strzały w Serce” jak większość utworów z debiutanckiego albumu duetu KARAŚ/ROGUCKI powstała na wyjeździe do odosobnionego miejsca na wyspie Bornholm. Mogliśmy się skupić tylko na tworzeniu muzyki.
Co do klipu, to można go rozumieć jako odzwierciedlenie naszej relacji, próbujemy się uzupełniać, wymieniać pomysłami, by ostatecznie stworzyć spójny i ważny dla nas przekaz duetu KARAŚ/ROGUCKI.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Niesamowity koncert! Niepowtarzalna atmosfera Starego Klasztoru, świetna muzyka i energia. Prawdziwa uczta dla zmysłów. Całość uzupełniona trafiającymi w punkt żartami Karasia i Roguckiego. Stand-up w ich wykonaniu to byłby całkiem dobry pomysł ;)
Po prostu super!
SUPER KONCERT!!!
Świetny koncert. Klimat Starego klasztoru idealnie pasujący do występu. Backstage - autografy, zdjęcia, rozmowy. Wspaniały wieczór
Mocny debiut projektu Karaś / Rogucki. Świetne aranżacje koncertowe, moc pozytywnych wibracji i kop ogromnej dawki energii. Cudowny spontan Marceliny, przepiękny wspólny występ.
świetny koncert, Rogucki w doskonałej formie
Koncert, atmosfera, organizacja super :-) Na pewno tam wrócę z moją ekipą:-)
Bardzo dobry koncert, powiew świeżości, który zadziałał niesamowicie ożywczo. Świetna atmosfera, widać, że Panowie dobrze czują się w swoim towarzystwie, co udziela się publiczności:) Ogromy plus za sposób wykonania piosenki "Ciociosan". Dziękujemy i zapraszamy ponownie do Wałbrzycha!
Co za koncert! Panowie poruszyli swoją muzyka każdego! Świetny występ
Pełna profeska, świetna muzyka, kameralna zabawa, było przewspaniale
Było super. Dobre nagłośnienie i przede wszystkim nie było tłoku. Więcej takich koncertów!
Sam koncert ok. Spontanicznie, energetycznie dobra chemia z publicznością. Minus punktualność 20 min. opóźnienia Od godz. rozpoczęcia bez słowa przepraszam.
Udane połączenie artystyczne, poetycki Roguc i geniusz muzyczny Karasia. Klimat jaki tworzy ich zespół jest wyjątkowy i niespotykany na polskiej scenie muzycznej. Bardzo udany wieczór.
Najlepszy koncert w tym roku. Rewelacyjny duet. Widać że Panowie artystycznie i scenicznie dobrali się perfekcyjnie. Polecam wszystkim ich występ 😁
Wszystko ok, Stara Kopalnia bardzo ciekawe miejsce ale tym razem nagłośnienie sali nie spełniło moich oczekiwań.

Polecane

Wrocław inne wydarzenia