koncert

KARNAWAŁOWY KONCERT TRZECH TENORÓW

koncert

KARNAWAŁOWY KONCERT TRZECH TENORÓW

KARNAWAŁOWY KONCERT TRZECH TENORÓW - Bilety na koncert

KARNAWAŁOWY KONCERT TRZECH TENORÓW

Wystąpią: Filharmonia Rybnicka im. Braci Szafranków pod dyrekcją Sławomira Chrzanowskiego oraz soliści:

Adam Sobierajski, Dariusz Stachura i Adam Zdunikowski.

Bilety: 40 zł, 20 zł - seniorzy i młodzież - do 13.01.2017

50 zł, 25 zł - seniorzy od 14.01.2017

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje KARNAWAŁOWY KONCERT TRZECH TENORÓW

Witam trochę późno ale...znam tych wspaniałych tenorów sprzed kilkudziesięciu lat. Jestem starszą kobietą i dużo w młodości słuchałam tzw.muzyki klasycznej w TZR np. prawie wszystkie wtorkowe koncerty orkiestry Szafranków dyrygowanej przez dyr.Motykę,Hanika,Błaszczyka czy Chrzanowskiego.Właśnie ten ostani przedstawił ich jako swoich przyjaciół z lat studenckich.Zapamiętałam ich bo to prawdziwe talenty wokalne.Po latach ich kunszt się,że tak to nazwę wyrafinował.Szkoda,że nie ma cyklicznych koncertów Rybnickiej Orkiestry,która ukierunkowała nas młodych wtedy uczniów szkól średnich i nie tylko na piękno muzyki nie tylko pop.Przepraszam,że trochę przynudzam i pozdrawiam serdecznie cały zaspól TZR wraz z jej Dyrektorem. J M
Koncert był wyjątkowym wydarzeniem, począwszy od repertuaru, przez całą oprawę na występach skończywszy! Nie było zadęcia, było przyjemnie, miło, sympatycznie i o dziwo bardzo wesoło, jak na karnawał przystało! Na kolejny taki koncert pisze się z pewnością i szczerze liczę na to, że kiedyś tę przyjemność będzie mi dane powtórzyć!
Udany wieczór. Dyrygent Szafrankow zupełnie jak Waldemar Malicki. Zabawnie, lekko, z pomysłem. A do tego o sole mio, nessun dorma czy la donne e mobile. Warto :)
Bardzo udany koncert. Wesoło, zabawnie na dobrym poziomie artystycznym. Zdecydowanie polecam.
Duża doza profesjonalizmu ze szczyptą humoru. Od łez wzruszenia po szampańską zabawę. Wieczór pełen niezapomnianych wrażeń. Taki głos to dar od Boga. Wyrazy uznania dla naszej rybnickiej orkiestry :)
Małgorzata 24.01.2017 08:04
Rewelacja polecam
było fajnie
Bardzo mi się podobało,dziekuje że mogłam być na takim koncercie ????
Brak mi słów do opisania moich odczuć. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam tam być. Było suuuuuper piękne przedstawienie. Więcej takich koncertów. Dziękuję.
Wspaniały koncert, bardzo mile spędzony wieczór.
Koncert nie był standardowym koncertem muzyki poważnej. Było to bardzo przystępne przekazanie kunsztu gry orkiestry oraz niezwykłych zdolności wokalnych Tenorów w sposób zrozumiały nawet dla prostych odbiorców, niebędących wykwintnymi słuchaczami tego rodzaju muzyki. Z opinii, które udało mi się zasłyszeć wszyscy wychodząc chwalili i okazywali swoje zadowolenie z tego co usłyszeli i zobaczyli. Osobiście moje odczucia skłaniały się od emocji skrajnych ? wzruszenie przy wysłuchiwaniu utworów takich jak Besame mucho czy Una Furtiva Lagrima, do salw śmiechu podczas wykonania Lat 20 miał mój dziad lub La Cucaracha. Koncert doskonale różnicował utwory pod względem tempa oraz tematyki. Moja ocena tego koncertu oscyluje w stwierdzeniu świetny i kompletny. Z całą stanowczością mogę powiedzieć, że z chęcią poszłabym na taki koncert jeszcze raz.
super!!
Wspaniały koncert, wspaniała atmosfera! Wydarzenie na długo pozostanie w pamięci.
Piękny występ i perfekcyjne wykonanie, świetna zabawa. Polecam

Polecane z kategorii koncert