koncert

KAYAH z Orkiestrą Wieniawa – Gwiazdy dla Autyzmu

koncert

KAYAH z Orkiestrą Wieniawa – Gwiazdy dla Autyzmu

KAYAH z Orkiestrą Wieniawa – Gwiazdy dla Autyzmu - Bilety na koncert

KAYAH z Orkiestrą Wieniawa – Gwiazdy dla Autyzmu

koncert charytatywny

W charytatywnym koncercie na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego pn. „Centrum Autyzmu i Całościowych Zaburzeń Rozwojowych” w Krakowie wystąpi jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Kayah w nowej odsłonie – z Orkiestrą Wieniawa – zespołem, który przełamuje wszelkie schematy i stereotypy przypisywane orkiestrom dętym, zachowując jednocześnie tradycyjny wizerunek.

Będzie można usłyszeć największe przeboje Kayah takie jak „Muszlo moja”, „Supermenka” czy „Testosteron” w nowych aranżacjach autorstwa Mariusza Dziubka oraz najnowszy singiel artystki. Ukłonem w stronę fanów jazzu będzie funkowo-jazzowo-fusionowa aranżacja utworu-niespodzianki na orkiestrę oraz Bit Mad Project autorstwa Mateusza Honisza.

Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na cele statutowe Stowarzyszenia Przyszłość, które zostało założone przez rodziców dzieci z autyzmem i nieustannie wspiera działalność Centrum Autyzmu. W tym roku Stowarzyszenie rozpoczęło starania o zabezpieczenie przyszłości dla osób, które kończą szkołę, ponieważ otwarty rynek pracy często nie daje takich możliwości. Wszyscy będą mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach Środowiskowego Domu Samopomoc.

Uprzejmie informujemy, że osobom spóźnionym bileterzy będą – w miarę możliwości – proponować miejsca, których zajęcie nie zakłóci odbioru sztuki pozostałym widzom. Po przerwie (o ile jest) będzie można zająć miejsca wyznaczone na biletach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje KAYAH z Orkiestrą Wieniawa – Gwiazdy dla Autyzmu

Swietna zabawa.Kayah rozruszala widownie zapraszajac do wspolnego plasania i spiewu. Orkiestra Wieniawa jak zawsze na wysokim poziomie. Podziekowania dla Artystow
Koncert już po przez ideę charytatywną był wart uwagi. Występ Kayah w połączeniu z Orkiestrą Wieniawa to sztuka na najwyższym poziomie! Było wspaniale!!! Bardzo dziękuję za tak dobrze spędzony czas.
Było cudownie ! Świetna orkiestra i Kayah, atmosfera nie z tej ziemi:)
Niesamowity koncert w wykonaniu Kayah&Orkiestra Wieniawa. Wielkie brawa dla wszystkich Artystów!!! Organizacja koncertu na najwyższym poziomie. Jeszcze raz dziękuje za wspaniały wieczór :)
Fantastyczny występ. Polecam :)
Nietuzinkowy aranż, świetny zespół i orkiestra oraz profesjonalny występ głównej gwiazdy, a do tego świetna atmosfera!
Byłam ciekawa jak zabrzmi Kayah z Orkiestrą Wieniawa :) i bardzo mi się spodobały te aranżacje. Dla mnie koncert był wyjątkowy. Nie tylko muzycznie :) Kayah i wszyscy pozostali artyści dzielili się sobą w autentyczny, ciepły sposób i to zrobiło swoją robotę :) To był bardzo dobry, wieczorny czas. Dziękuję muzykom i organizatorom i pomysłodawcom :) Pozdrawiam serdecznie!
Świetna organizacja, piosenki Kayah z orkiestrą to coś genialnego. Kayah jest najlepsza.
SUPER KONCERT ! Każde spotkanie z Kayah W dowolnym projekcie to niezapomniane przeżycie. Polecam każdemu!
wspaniały koncert ! Kayah po prostu rewelacyjna, muzyczne zestawienie z Orkiestra Wieniawa świetnym eksperymentem.

Polecane z kategorii koncert