koncert

KĘKĘ

koncert

KĘKĘ

KĘKĘ - Bilety na koncert

KęKę – reprezentant Radomia narobił szumu albumem „Takie Rzeczy”, który ukazał się w 2013 roku, nakładem PROSTO Label. W świecie pełnym nijakich i skrojonych pod medialny szablon rapowych debiutantów mocno wyróżniał się i przykuwał uwagę.

„Trzecie Rzeczy” to kolejny solowy album radomskiego rapera KęKę. Po ogromnym sukcesie dwóch pierwszych wydawnictw (Złota Płyta za „Takie Rzeczy”, Platynowa Płyta za „Nowe Rzeczy”, KęKę powraca aby domknąć cykl. Jak zapowiada artysta będzie to ostatni album z serii „Rzeczy”, Podobnie jak na dwóch poprzednich płytach , KęKę nie zaprosił do współpracy żadnych wykonawców poza producentami muzycznymi, dzięki czemu „Trzecie Rzeczy” zyskują bardzo osobisty wymiar.

Jest to niewątpliwie najbardziej dojrzały i przemyślany krążek w dorobku radomskiego rapera. KęKę po raz kolejny mówi o sobie, a tak naprawdę trochę o nas wszystkich. Wyjątkowo osobisty, momentami autoterapeutyczny charakter utworów Piotrka, idzie w parze z ich ogromną popularnością wśród słuchaczy, czego dowodem jest świetne przyjęcie albumu, który otrzymał status platynowej płyty.

Za różnorodność warstwy muzycznej odpowiadają ;Uraz, PLN.Beatz, DonDe, Matek, Sergiusz, Kubi Producent, Świerzba, Deemz

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje KĘKĘ

Najlepszy koncert na jakim byłam!
malinoova 14.12.2016 21:49
Dobry koncert.
Sam koncert super, sala z dobrą akustyką. Niestety support mocno przeciętny, a przedewszystkim za długi - 3h to sporo :) I nagłośnieniowcy przeginali z basem, nie można było zrozumieć tekstu, na szczęście ekipa od KęKę to naprawiła ;)
Totalna petarda!
Rewelacyjny koncert
Wszystko elegancko oprócz strasznej duchoty i tego że ludzie palili w środku
Koncert super, atmosfera wyśmienita. Jedyny minus to klimatyzacja a raczej jej brak.
Koncert jak zwykle niesamowity Piotrek pozamiatał. Obawiałem się miejscówki w ośrodku kultury ale niepotrzebnie to była najlepsza miejscówka jak do tej pory szacun !!!
Koncert koooozak . Kękę najlepszy!!!! Plus autografy i zdjęcia na koniec. Wszystko super :)
magdaaa 07.12.2016 12:08
bajeczka
Nick Nock 07.12.2016 09:49
Rozpierdol ostateczny. Kęki, dziękuję. To było piękne. Pozdro z Torunia.
Gadom 07.12.2016 00:36
Kękę dał zajebisty koncert !!! Dużo Pozytywnych emocji i zżycie z ludźmi. W Lizardzie była jedna wielka zajebista załoga :)
KOSZI 06.12.2016 17:17
najlepszy koncert najlepszego rapera!
boczekoola 06.12.2016 14:05
Koncert niesamowity, dobry termin, godzina - więcej takich. Z minusów - brak miejsc w szatni na 2 godziny przed koncertem.

Polecane z kategorii koncert