Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

KEV FOX - Solo Act

koncert

KEV FOX - Solo Act

KEV FOX - Solo Act - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

KEV FOX - Solo Act w Starym Klasztorze!
Klub Stary Klasztor zaprasza 23 kwietnia na solowy koncert KEVA FOXA!
KEV FOX to pochodzący z UK, ale od kilku lat mieszkający w Polsce, songwriter, gitarzysta i wokalista.
To również ½ znakomitego duetu SMOLIK // KEV FOX. Album SMOLIK//KEV FOX który wspólnie stworzył z producentem i multiinstrumentalistą Andrzejem Smolikiem sprzedał się w platynowym nakładzie i został wyróżniony m.in. Fryderykiem 2016 za najlepszy album roku.
Kiedy Kev gra akustyczne, solowe koncerty, wówczas do repertuaru dołącza kilka utworów, które nie znalazły się na płytach SM//KV oraz 2 lub 3 utwory artystów, którzy byli lub nadal są dla niego inspiracją. Podczas kwietniowych koncertów nie zabranie z pewnością premierowych utworów w wersji totalnie saute z jeszcze nie wydanego, nowego albumu SMOLIK//KEV FOX, nad którym artyści obecnie pracują w studiu.

Debiutancki album SMOLIK // KEV FOX był jednym z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku za który artyści odebrali FRYDERYKA w kategorii elektronika i alternatywa. Od czerwca 2017 ma status platynowej płyty.
W 2018 ukazała się QUEEN OF HEARTS czyli EP, której sesja nagraniowa miała miejsce w legendarnym Real World Studios w UK, którego właścicielem jest Peter Gabriel.
Premiera koncertowa EP miała miejsce w ramach Live Sesji w YouTube Space w Berlinie.
Duet wciąż koncertuje, pojawił się na większości liczących się festiwali (m.in Tauron Nowa Muzyka, Męskie Granie, Olsztyn Green Festiwal itp)
Obecnie artyści pracują w studio nad kolejnym albumem.

Ciekawostką jest fakt, że pracy nad EPką towarzyszyło też powstawanie filmu w technologii VR: https://www.filmweb.pl/film/Smolik+Kev+Fox+On+the+Road-2018-810117/des
RUN videoclip - https://www.youtube.com/watch?v=6BJ9IQl6f6Y

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: KEV FOX - Solo Act

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert