koncert

Kobieta do zjedzenia

koncert

Kobieta do zjedzenia

Kobieta do zjedzenia - Bilety na koncert

KOBIETA DO ZJEDZENIA - piosenki o przyjemnościach
gastro-recital Magdaleny Smalary

Magdalena Smalara w recitalu ,,Kobieta do zjedzenia" opowie o jednej z największych namiętności świata czyli o jedzeniu. Usłyszymy piosenki napisane specjalnie do tego spektaklu oraz szlagiery w nowych aranżacjach.

Nie wszyscy ludzie zastanawiają się nad tym, co jedzą. Niektórym jest to zupełnie obojętne. Warto wiedzieć, że o jedzeniu pisali najwięksi, nadając mu rangę niemal metafizyczną, dość wspomnieć proustowskie Magdalenki. Dziś, kiedy co druga osoba to wybitny smakosz o wiedzy szefa kuchni restauracji z gwiazdką Michelin, jedzenie znowu stało się tematem numer jeden.

Będzie zabawnie i lirycznie. Będzie o smakach, o apetytach, o filozofii jedzenia, o proteinach, białkach, skrobiach i o dietach. Aktorka temat zna od podszewki, mając za sobą m.in. terapię odchudzającą u hipnotyzera.

SKŁAD ZESPOŁU:
Urszula Borkowska - fortepian
Wojciech Gumiński - kontrabas
Marcin Słomiński - perkusja

Kompozycje, aranżacje, kierownictwo muzyczne: Urszula Borkowska

Recenzja: „Apetyczne” zapowiedzi spektaklu spełniły się co do joty. Tłumnie przybyli widzowie usłyszeli muzyczną opowieść o smakach, apetytach, zachciankach, dietach, witaminach, owocach, warzywach i wielu innych wymyślnych rozkoszach podniebienia. Śmiem twierdzić, że podczas tego wieczoru słuchaczom wielokrotnie ślinka napływała do ust! Bohaterka recitalu nie ograniczała się tylko do śpiewania, lecz z humorem zapowiadała i komentowała wykonywane piosenki. Ba, okraszała je często inteligentną choreografią, dodająca blasku prezentowanym utworom. (...)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kobieta do zjedzenia

Bardzo pozytywny koncert, wytchnienie i relaks
Absolutnie cudowne przedstawienie !!!
To była prawdziwa uczta dla zmysłów! Polecam każdemu, kto ceni jakość i dobrą zabawę.
Było fantastycznie! Z calego serca polecam "Kobiete do zjedzenia", jest faktycznie do zjedzenia. Pani Magda i muzycy- pierwsza klasa😀
No dawno tak się nie ubawiłam! Magda Smalara brawo!
Świetna zabawa. Warto było po stokroć. Polecam.
Spektakl bardzo udany jestem zadowolona.Polecam

Polecane z kategorii koncert