Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

koncert KOMBII

KOMBII Grzegorz Skawiński & Waldemar Tkaczyk - Królowie życia

koncert KOMBII

KOMBII Grzegorz Skawiński & Waldemar Tkaczyk - Królowie życia

KOMBII Grzegorz Skawiński & Waldemar Tkaczyk - Królowie życia - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Grzegorz Skawiński & Waldemar Tkaczyk (KOMBII) - Królowie życia, spotkanie z muzyką i książką

“Najważniejsza jest pasja, bo pasja potrafi nie tylko doprowadzić do sukcesu, ale pomaga przetrwać trudne momenty” - to słowa które słyszymy zza kulis, podczas muzycznego spotkania autorskiego z okazji 40-lecia współpracy Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka.

Oba nazwiska wyryły się w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Nie każdy zdaje sobie sprawę, jak wielkimi pionierami są współtwórcy zespołów Kombi, Skawalker, O.N.A i Kombii. 40 lat temu byli pierwsi na wielu muzycznych frontach, robili rzeczy, które dziś, pod koniec drugiej dekady XXI w. byłyby niemożliwe, a dziś konsekwentnie nie ustają w muzycznych poszukiwaniach. Ich słynny teledysk do utworu „Black and White” jest wyjątkowy nie tylko przez swą popularność ale z powodu historii która się za nim kryje. Nie wolno jednak zdradzić co to za historia, ponieważ o tym, a także o wielu innych gorących “plotkach zza kulis” najpełniej opowiedzą tytułowi “Królowie Życia”.

“Wytrzymaliśmy ze sobą dłużej niż niejedno małżeństwo” - mówi jeden z nich. Jak im się to udaje? Kim tak naprawdę są i co jest tajemnicą ich ogromnego sukcesu? Na wszystkie te pytania, a także na wiele innych muzycy najlepiej odpowiedzą sami podczas akustycznych koncertów i autorskich spotkań w jednym, które bardziej niż stadionowe show przypominają rodzinne spotkanie z bliskimi ludźmi, ciekawymi jak przez ostatnie 40 lat wyglądało ich życie “od kuchni”.

Warto. Tym bardziej, że dla głodnych wiedzy o tym jak wyglądała polska scena muzyczna przez ostatnie nieomal pół wieku - można zdobyć książkę “Królowie Życia” - która już wkrótce może stać się prawdziwym unikatem...

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: KOMBII Grzegorz Skawiński & Waldemar Tkaczyk - Królowie życia

BARDZO MIŁA ATMOSFERA
24.05.2018 16:11
KOMBII Grzegorz Skawiński & Waldemar Tkaczyk - Królowie życia
Warszawa, 23.05.2018
Kuźnia Kulturalna
Poprostu Cudnie Cudownie jak zawsze ;);) CHŁOPCY BYLI CUDOWNI KRÓLOWIE ŻYCIA
Anna 24.05.2018 11:41
KOMBII Grzegorz Skawiński & Waldemar Tkaczyk - Królowie życia
Warszawa, 23.05.2018
Kuźnia Kulturalna

Polecane z kategorii koncert