Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

KONCERT: DUCHY // IKSY | POLSKA Z OFFU

koncert

KONCERT: DUCHY // IKSY | POLSKA Z OFFU

KONCERT: DUCHY // IKSY | POLSKA Z OFFU - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

POLSKA Z OFFU to zainicjowany przez Fundację Dla Kontrastu kuratorski cykl koncertów w Ośrodku Kultury Ochoty, prezentujący niezależne polskie zespoły. W ostatnie piątki miesiąca przedstawiamy Wam po dwie kapele, szukając nowych gatunkowych inspiracji, zestawiając na scenie artystki i artystów nieoczywistych i wartych poznania!

W sezon 2023/24 wchodzimy z przytupem, oddając scenę PzO dwóm wspaniałym zespołom, których muzyka nie od dziś przynosi nam mnóstwo emocji. I co prawda stylistycznie wiele je różni, ale oba spotykają się w przewrotnej melancholii i samokrytycznym niekiedy komentarzu. Przed Wami - Duchy i Iksy!

DUCHY | Duet Duchy wydał ostatnio nową, ogromnie zresztą udaną EP-kę, ale nas za serduszka trzyma już od pierwszego albumu. Duchy wyłaniają się z ciszy i mają dla siebie cały czas świata, więc nigdzie się w swoich kompozycjach nie spieszą. Ale kiedy już porwą słuchacza nurtem swoich klimatycznych, transowych utworów, porozumienie jest kompletne. I kiedy śpiewają z bolesną wręcz melancholią, że "wszystko dobrze, nic nie szkodzi", doskonale wiemy, jak jest naprawdę. W naszym cyklu pierwszy raz oficjalnie nawiedzą Warszawę!

IKSY | Iksy to bywalcy playlist PzO od pierwszej edycji. Pewnie można by powiedzieć, że grają flirtującą z popem piosenkę autorską, ale przy tym coraz wyrazistszym z płyty na płytę pazurze byłoby to dalece niewystarczające. Zresztą, Iksy same wpisują się w szeroki wachlarz inspiracji, aż po jawne nawiązania, a to gatunkowe wycieczki, a to literackie odpowiedzi Fiszowi. Co ciekawe, energia i przebojowość ich piosenek nie ujmuje nic schowanemu w nich poczuciu jakiejś głębokiej tęsknoty, która powoduje, że ich piosenki zostają na długo. A koncerty, ich koncerty to naraz czysty ogień i bardzo bliskie spotkanie. Magia!

Rozpocznijcie z nami ten sezon - PzO to przygoda, którą warto przeżywać wspólnie!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: KONCERT: DUCHY // IKSY | POLSKA Z OFFU


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert