koncert

Krzysztof Zalewski

koncert

Krzysztof Zalewski

Krzysztof Zalewski - Bilety na koncert

Krzysztof Zalewski | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Krzysztof Zalewski, to prawdziwa sceniczna bestia. Przekonał się o tym każdy, kto był kiedyś na show artysty. Wokalista, muzyk i kompozytor ogłasza właśnie marcową trasę, która podsumowuje jego dotychczasowe koncertowe poczynania, ale co najważniejsze, podczas koncertów fani będą mogli usłyszeć premierowe utwory zapowiadające nową płytę.

Zalewski o nadchodzącej trasie:
Łuhuu!!! Wracamy na klubowy szlak! I znów będzie gorąco i będziemy się wspólnie gotować, tańczyć i rozbierać. Przeplotą się piosenki zeligowe i złote, ale też przetestujemy kilka nowych piosenek, i jakiś letni przebój… Szyjemy nowe meduzy w ramach wystroju i widzimy się już niebawem w całej Polsce!

Potrzeba kontaktu z publicznością to nieodłącznym element życia Krzysztofa Zalewskiego. To, że jest to człowiek orkiestra, który nie może żyć bez sceny – wiedzą już wszyscy. Najpierw były koncerty zagrane w prawie każdym zakątku Polski z materiałem z „Zeliga”. Później niesamowity one man show, gdzie Krzysztof jeden jedyny na scenie wykonywał nowe wersje zawiłych numerów z debiutanckiego albumu.

Przełomem w jego twórczości była wydana w 2016 roku płyta „Złoto” – zresztą ozłoconej już przez Związek Producentów Audio Video. Na tym albumie możemy usłyszeć, że mniej znaczy więcej, że to, co ciche i subtelne, często wybrzmiewa głośniej od huku przesterowanych gitar. Nie można jednak powiedzieć, że na „Złoto” złożyły się same ballady, śpiewane do wtóru łkającej cicho gitar. Dominują tu numery dynamiczne, czy wręcz drapieżne, które były wytańczone przez fanów na koncertach do ostatnich dźwięków. Uproszczone aranżacje, organiczne brzmienie i bardziej bezpośredni przekaz zostały docenione przez dziesiątki tysięcy fanów na koncertach w całej Polsce.

Kolejny spektakularny sukces przyniosła Krzyśkowi płyta „ Zalewski śpiewa Niemena”. Koncerty zagrane w wyjątkowym składzie, które promowały to wydawnictwo początkowo grane w klubach, przeniosły się do filharmonii i zabrzmiały w najpiękniejszych koncertowych salach w Polsce.

Wakacje to zazwyczaj pracowity okres w życiu Zalewskiego. Ale te tegoroczne okazały się wyjątkowe. Krzysiek skomponował i napisał tekst do hitowego utworu „Początek” który razem z Dawidem Podsiadło i Kortezem prezentował prawie każdej wakacyjnej soboty wielotysięcznej publiczności koncertów Męskiego Grania.

Tymczasem, po zakończeniu wyprzedanej jesiennej trasy z utworami Czesława Niemena, Krzysztof nie pozwala długo czekać swoim fanom na możliwość wspólnego śpiewania i tańczenia. Wraz z nadejściem wiosny, 1 marca rusza w trasę podsumowującą jego dotychczasowe koncertowe poczynania. Na wiosennych koncertach usłyszymy zarówno utwory z „Zeliga”, „Złota”, kilka niemenowych szlagierów, ale przede wszystkim po raz pierwszy fani będą mogli usłyszeć całkowicie nowe utwory, przygotowywane na nowy album, którego premiera planowana jest na przyszły rok

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Było super! Bardzo polecam koncert, miła atmosfera... myślę że większość bardzo dobrze się bawiła.
Świetnie spędzony wieczór. Koncert dodał energii na kolejne dni. To przykład na to, że nawet w OPERZE można pobujać się w rytm ulubionej muzyki. Podziękowania dla wszystkich muzyków! Pełen profesjonalizm.
Karolina 15.04.2019 15:59
Wyborny koncert. Wspaniały kontakt z publicznością. Naspiewalam się i cóż dodać. .. " jak dobrze mi....." wybiorę się chętnie ponownie
katalaza 14.04.2019 21:45
Cudowny koncert , polecam!!!
blaszka 13.04.2019 21:59
Zalew najlepszy, super spędzony czas, polecam!
raffia 13.04.2019 16:52
Super,piękny głos i świetna oprawa muzyczna ! Polecam
Świetny koncert :) dzięki usytuowaniu miejsc siedzących w taki sposób jaki charakteryzuje operę, każdy mógł swobodnie zobaczyć cały występ, a nawet i swobodnie tańczyć :) cała aranżacja też na +
Mirabelka 13.04.2019 09:52
Super!!!
Występ bardzo dobry. Uwagi: instrumenty zbyt nagłośnione, wokalista momentami słabo słyszalny.
Genialny koncert. Świetna jakość występu, pełny profesjonalizm i otwarcie do interakcji z publicznością. Krzysztof jest po prostu fantastyczny!!!!
Niezapomniane wrażenie, znakomity warsztat muzyczny, szczery podziw dla Krzysztofa Zalewskiego. Fascynujący profesjonalista. Gorąco polecam jego koncerty.
Koncert był genialny! Krzysztof Zalewski pięknie prowadził nas przez dźwięki i słowa. Najchętniej poszłabym jeszcze raz :)
Koncert był świetny! Krzysztof Zalewski doskonale rozumie widzow i potrafi zachęcić do wspólnego śpiewania. Jest doskonałym muzykiem.
Krzysztof śpiewa pięknie.. a co do Klubu bardzo dobre nagłośnienie ilość osób idealna nie było tłoków wszystko godne polecenia:)
Super występ! jesteśmy mega zadowoleni i mam nadzieję że Krzysztof zawita jeszcze w Radomiu!
Świetny koncert:)
Marys271986 03.03.2019 16:33
Występ Krzysztofa Zalewskiego pierwsza klasa (bardzo dobry wokalista), muzycznie, wokalnie i wizualnie tak jak trzeba🙂
Wspaniały koncert ! Zalew - szacun
olszafila@gmail.com
Wspaniały koncert, uczta dla ucha i fantasyczna zabawa. Gorąco polecam wszystkie koncerty Krzysztofa
Bardzo dobry koncert, świetny kontakt Krzysztofa z publicznością, utalentowany i niesamowicie sympatyczny człowiek :-)
Fantastyczny koncert!!!Gorąco polecam!
Super!
Koncert super
Rewelacyjny koncert!!! Krzysiu, jesteś the best!!!
było kapitalnie
Koncert na najwyższym poziomie! Krzysztof doskonały. Na Krzysztofa wrócę zawsze i wszędzie!
OGIEŃ!!!
Było najlepiej. Pozdro600 ♥
REWELACJA!!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane