koncert

Kacper Kuszewski "Album rodzinny " - recital

koncert

Kacper Kuszewski "Album rodzinny " - recital

Kacper Kuszewski "Album rodzinny " - recital - Bilety na koncert

Stary album rodzinny. Wehikuł czasu. Otwieram go i przenoszę się w cudowne lata dwudzieste i lata trzydzieste, czasy młodości moich dziadków. Świat fraków, cylindrów, długich sukien i kapeluszy z piórem, ale także fokstrota, tanga i charlestona. Uwielbiam te podróże w czasie. Często jednak na fotografiach obok moich krewnych widzę ludzi, których nikt już nie pamięta. Milcząc patrzą prosto na mnie i tylko na podstawie ich stroju, czy wyrazu twarzy mogę próbować zgadnąć kim byli i czym się zajmowali. Zawsze korciło mnie żeby wymyślić im jakieś nowe, barwne życiorysy i właśnie z takich pragnień i fantazji narodził się niniejszy album.
Przedstawiam Państwu kolekcję hipotetycznych portretów moich prawdopodobnych krewnych w formie piosenek w stylu retro i zapraszam do liryczno-humorystycznej podróży w czasie. Oto historie, które niekoniecznie się zdarzyły, ale zdarzyć się mogły...
Kacper Kuszewski

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kacper Kuszewski "Album rodzinny " - recital

Rewelacyjny P. Kacper jest w autorskim recitalu
Rewelacyjny głos! Zabawne opowieści z dziejów rodziny. Polecam!
Świetnie wymyślony i wykonany program recital Kacpra Kiszewskiego. Polecam warto zobaczyć.
Wspaniały występ wspaniałego, zdolnego aktora. Dziękuję. I poproszę więcej takich imprez w SDK :)
Kacper Kuszewski jest świetnym aktorem ze wspaniałym głosem, we wszystkim wypada ciekawie i wręcz doskonale. Cieszę się bardzo, że mogłam zobaczyć jego tecital na żywo. Mały minusik jednak za dominujacą tematykę typu rodzinna ramotka, choć trzeba docenić parę zabawnych pomysłów.

Polecane z kategorii koncert