koncert

Kacper Kuszewski - album rodzinny Chęciny

koncert

Kacper Kuszewski - album rodzinny Chęciny

Kacper Kuszewski - album rodzinny Chęciny - Bilety na koncert

Album rodzinny to liryczno-humorystyczna podróż w czasie do lat dwudziestych i trzydziestych, w którą wprowadzi Państwa polski aktor filmowy i dubbingowy oraz wokalista Kacper Kuszewski.

"Stary album rodzinny. Wehikuł czasu. Otwieram go i przenoszę się w cudowne lata dwudzieste i lata trzydzieste, czasy młodości moich dziadków. Świat fraków, cylindrów, długich sukien i kapeluszy z piórem, ale także fokstrota, tanga i charlestona. Uwielbiam te podróże w czasie. Często jednak na fotografiach obok moich krewnych widzę ludzi, których nikt już nie pamięta. Milcząc patrzą prosto na mnie i tylko na podstawie ich stroju, czy wyrazu twarzy mogę próbować zgadnąć kim byli i czym się zajmowali. Zawsze korciło mnie żeby wymyślić im jakieś nowe, barwne życiorysy i właśnie z takich pragnień i fantazji narodził się niniejszy album.
Przedstawiam Państwu kolekcję hipotetycznych portretów moich prawdopodobnych krewnych w formie piosenek w stylu retro i zapraszam do liryczno-humorystycznej podróży w czasie. oto historie, które niekoniecznie się zdarzyły, ale
zdarzyć się mogły..."

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kacper Kuszewski - album rodzinny Chęciny

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert