koncert

Kalinowe Niebo - piosenki Kaliny Jędrusik

koncert

Kalinowe Niebo - piosenki Kaliny Jędrusik

Kalinowe Niebo -  piosenki Kaliny Jędrusik - Bilety na koncert

„Kalinowe Niebo” – piosenki Kaliny Jędrusik w teatrze Capitol!

Zapraszamy na niepowtarzalną muzyczną podróż przez życie fascynującej Kaliny Jędrusik!
Katarzyna Figura, Katarzyna Pakosińska, Renata Przemyk, Natalia Sikora, Katarzyna Mirowska, Paulina Przybysz, Jan Młynarski, Sambor Dudziński i wielu innych znakomitych artystów weźmie udział w wyjątkowym koncercie „Kalinowe Niebo”, który obędzie się 20 lutego 2017 we wrocławskim Teatrze Muzycznym Capitol.

Nowe aranżacje największych przebojów Kaliny Jędrusik w wykonaniu zespołu Krzysztofa Niedźwieckiego, znakomita scenografia i stroje Mateusza Stępniaka, specjalnie przygotowane materiały video i choreografia tańca. Dla tych, którzy znają i kochają Kalinę, widowisko będzie okazją do przypomnienia sobie tej wyjątkowej postaci i spojrzenia na nią z nowych, zaskakujących perspektyw. Ci, dla których będzie to pierwszy kontakt z „polską Marylin Monroe”, na pewno nabiorą ochoty na głębsze jej poznanie.

Fragment recenzji premierowego koncertu, który odbył się 28.05 w Częstochowie:
"Kalinowe niebo" bez cienia kompleksów mogłoby stanowić materiał prezentowany w telewizji - ani repertuarowo, ani pod względem doboru wykonawców nie ustępuje bowiem tamtejszym, hucznym koncertom okolicznościowym”.
Koncert powstał we współpracy z Miastem Częstochowa i Ośrodkiem Gaude Mater. Kalina Jędrusik pierwsze lata swojego życia spędziła w tym mieście, dlatego też w kilku miejscach koncert do tego ważnego w jej życiu etapu nawiązuje.
Premierowy koncert zachwycił publiczność. Obecna na nim rodzina Kaliny ze wzruszeniem podkreślała, że był to koncert, który w piękny, wzruszający, ale też odważny i dowcipny sposób przedstawiał znakomitą aktorkę i wrażliwego człowieka.

Koncert pt. „Kalinowe Niebo” przeniesie nas w niezwykły świat tej nietuzinkowej postaci. Spróbujemy pokazać jej wielowymiarowość, wrażliwość i ogromny talent, zarówno aktorski jak i muzyczny. Zastosujemy wiele różnych środków wyrazu – od scenografii, przez nowe aranżacje utworów, fragmenty filmów z jej udziałem aż po sam wygląd i charakter wykonawców.

Koncert KALINOWE NIEBO:
Występują: Katarzyna Figura, Katarzyna Pakosińska, Renata Przemyk, Natalia Sikora, Katarzyna Mirowska, Paulina Przybysz, Jan Młynarski, Sambor Dudziński i inni…
Aranżacja muzyczna: Krzysztof Niedźwiecki
Skład zespołu: Wojciech Fedkowicz, Jacek Fedkowicz, Michał Jurkiewicz, Leszek Szczerba, Krzysztof Niedźwiecki
Scenografia i kostiumy: Mateusz Stępniak
Scenariusz i reżyseria: Marzena Kopczyńska i Michał Gawlicz
Koordynacja całości: Michał Gawlicz
Video i animacje: Michał Więdłocha

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kalinowe Niebo - piosenki Kaliny Jędrusik

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert