koncert

Kamil Bednarek

koncert

Kamil Bednarek

Kamil Bednarek - Bilety na koncert

Kamil Bednarek, frontman StarGuardMuffin, który medialny rozgłos zyskał dzięki udziałowi w III edycji programu Mam talent! (zajął drugie miejsce).

Miejsce na podium w TVN-owskim show sprawiło, że debiutancki album zespołu - "Szanuj", wydany w listopadzie 2010 roku przez wrocławską firmę Lou & Rocked Boys, stał się prawdziwym bestsellerem. W grudniu osiągnął status Złotej Płyty, a w styczniu 2011 podwójnej Platyny. Łącznie nakład przekroczył już 75.000 egzemplarzy.

W styczniu 2011 grupa wyruszyła w bardzo długą trasę koncertową po całym kraju, która objęła największe polskie miasta, m.in. Warszawę (dwa sprzedane koncerty w Palladium), Wrocław (dwa koncerty w Kultowej), Łódź, Kraków, Katowice, Szczecin, Rzeszów.

Natomiast w kwietniu młodzi muzycy spełnili swoje artystyczne marzenie, jadąc do legendarnego studia Boba Marley'a "Tuff Gong" w Kingston na Jamajce. Przygotowali tam pięć własnych kompozycji z udziałem wielu szacownych gości z ojczyzny muzyki reggae.

W nagraniach wzięli udział, m.in. Capleton, Steve Newland z Rootz Underground i saksofonista Dean Fraser. W czerwcu 2011 ukazała się epka, o wymownym tytule "Jamaican Trip", na której dodatkowo pojawił się 50-minutowy film DVD z pobytu za Wielką Wodą.

W pierwszych miesiącach 2012 roku działalność StarGuardMuffin została bezterminowo zawieszona, natomiast Kamil Bednarek wraz z perkusistą Maćkiem Pilarzem, klawiszowcem Radkiem Szyszkowskim (obaj SGM) oraz dwoma nowymi muzykami zaczęli pracę nad nową płytą formacji Bednarek. W maju 2012 roku Kamil Bednarek wraz ze swoją 16-osobową drużyną z Brzegu zwyciężył w programie "Bitwa na głosy", emitowanego na antenie TVP 2.

Przez cały czas zespół dużo koncertuje po całej Polsce, pojawiając się m.in. trzykrotnie na Festiwalu w Ostródzie (2011-13), dwukrotnie w Jarocinie (2011, 2013), jednokrotnie na Brzeszcze Rock Reggae Festiwal oraz na Przystanku Woodstock, gdzie w 2013 roku otwierał koncertem cały Festiwal. Pod koniec sierpnia 2012 roku formacja wystąpiła na reaktywowanym Festiwalu w Sopocie jako gość specjalny, wykonując łącznie pięć autorskich kompozycji.

W latach 2012-13 zespół wziął udział w koncertach Top Trendy w Sopocie. Równolegle powstawały nowe kompozycje, co zaowocowało wydaniem w listopadzie 2012 płyty "Jestem". Było to pierwsza w dyskografii młodego artysty pozycja, wydana pod szyldem Bednarek. Nowy album został ciepło przyjęty, zarówno przez krytyków, jak i publiczność. Utwory takie jak "Jestem sobą...", "Think About Tomorrow", nastrojowa "Cisza" czy własna wersja starego przeboju Marka Grechuty "Dni, których nie znamy" stanowią muzyczną wizytówkę wykonawcy.

SKŁAD:

Kamil Bednarek - wokal, saksofon
Piotr "Piter" Bielawski - gitara
Piotr "Zwierz" Stanclik - bas
Radek Szyszkowski - instrumenty klawiszowe
Maciek Pilarz - perkusja

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kamil Bednarek

Super koncert czekam na następny w Tychach
Dobra zabawa przez 1,5h.
ElWojtas 21.04.2018 21:21
Świetny występ. Kamil ma fantastyczny kontakt z publicznością i potrafi rozruszać każdą impreze.
Paf dedi 21.04.2018 09:50
Kamil nie zawiódł. Fajnie poprowadzony koncert. Niestety naglosnienie koszmarne. Z tyłu nie było słychać słów.miejsce tez bez klimatu mały koszmarek. Kamil tak miejsce i organizacja nie
Diabelna 21.04.2018 08:28
Jedyne w swoim rodzaju przeżycie. Dzięki Kamil!!!
Coffee 21.04.2018 08:27
Rewelacyjna atmosfera. Super impreza :)
Znakomite wydarzenie ! Chcemy więcej!
super koncert!
Gorąco polecam! Nie byłam na lepszym koncercie! Mega energia i kontakt z publicznością, a na końcu autografy i zdjęcia!
Rewelacja artysta , który daje z siebie maxa .
Energia i moc!!!
Jak dla mnie za dużo rapu jak na koncercie gwiazdy która kojarzona jest z Reggae... Poza tym, miłe słowa kierowane do fanów.
Słuchaczka Reggae 22.02.2017 11:08
Jakość dźwięku bardzo słaba, światła też kiepskie. Bednarek dał czadu!
genialny koncert pełen energii i profesjonalizmu. świetny zespół. Kamil ma genialny głos!!! polecam!!!!!!!
MEGA MOC!!! POLECAM WSZYSTKIM, CHCĘ WIĘCEJ!:)
Wspaniale !! Kamil to pozytywny człowiek, chyba wszystkim naładował akumulatory :) Świetna zabawa !
Super koncert, polecam :)
Energetycznie baaaardzo,pozytywnie,WAAAARTO BYŁO !!!!!!
Występ świetny :)
Super występ dla ludzi w każdym wieku (poza 30min.opóźnieniem), bardzo pozytywny i energetyczny. Nagłośnienie muzyczne, oprawa świetlna wszystko fajnie współgrało, stwarzając wyjątkowy klimat, poza tym, że niestety kiedy śpiewał/mówił (przez mikrofon)ciężko było go zrozumieć...,ale nadrabiał sobą :-)Sama forma jego koncertu-rewelacja :-), nie można się nudzić, polecam!!! Nie wiem tylko czy były fotki i autografy, ale ponad 20minut po koncercie na pewno nie...
Jak zawsze świetny koncert.Zostałam naładowana dawką pozytywnej energii na kolejne dni :) Czekam na kolejny koncert!
Witam. Tu nie trzeba recenzji. Koncert Kamila zawsze jest najlepszy. Trzeba zobaczyć na żywo bo słowami nie można opisać tej atmosfery Jego koncertów.
Było bosko. Bawiłam się świetnie. Kamil jest utalentowanym pełnym charyzmy wykonawcą i łatwo podrywa tłumy do bujania :-)
Koncert super! Kamil jak zwykle bardzo energetyczny. Polecam :-))))
super koncert i atmosfera ...więcej takich sobie życzę...
Bawiłam się świetnie. Super muzyka. Wokalista zarażający energią i optymizmem.
Ja osobiście nie byłam... bilety zakupiłam dla mojej córki i jej koleżanki,która jest ogromną fanką Kamila Bednarka... Po rozmowie z córką powiedziała krótko było Bosko aż chciało mi się płakać,że w końcu byłam na jego koncercie :)) Pozdrawiam
Jak zawsze pozytywny i pelen energii wystep.
Mega Moc Radości i Energii na Scenie ... no jest po prostu DOBRY !!!
Koncert fantastyczny!!!Nie możemy się pozbierać do dziś.Zakochaliśmy się w BEDNARKU.Więcej takich koncertów!!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert