Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

Kasia Dereń

koncert

Kasia Dereń

Kasia Dereń - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Kasia Dereń to genialna interpretatorka najpiękniejszych piosenek, obdarowana niezwykłą skalą i siłą wokalu, jeden z najbardziej nietuzinkowych głosów polskiej estrady. Ma na swoim koncie współpracę z wieloma polskimi artystami, których wspierała przez lata w chórkach. Zebrane w ten sposób doświadczenia pozwalają jej ze zdwojoną siłą stanąć na froncie sceny, rozpoczynając solową karierę. Szerszemu gronu odbiorców wokalistka dała się poznać solowymi singlami „Just A Few Words”, „Count On Me”, „XXI” i „Niespokojnie”.

12 listopada 2021r. ukazał się debiutancki album Kasi pt. „Moje historie”. Już w pierwszym tygodniu preorderu zajął pierwsze miejsce w TOP 100 internetowej sprzedaży Empiku.

Podczas koncertu Kasia tak jak na płycie poprowadzi słuchacza poprzez różne emocje - począwszy od euforii, zadowolenia, radości, poprzez nadzieję, smutek, cierpienie, zadumę, aż do spełnienia, wdzięczności i zrozumienia. Doświadczenia i historie ubrane zostały w teksty i muzykę - tak, aby wachlarz różnych emocji mógł poruszyć, zatrzymać na chwilę, pozwolić każdemu odnaleźć kawałek siebie na tej płycie.

Podczas trasy koncertowej Kasi towarzyszyć będą znakomici muzycy z zespołu : Maciej Magnuski (gitara basowa), Kacper Sędek (perkusja), Rafał Łępa (instrumenty klawiszowe).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Kasia Dereń

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert