koncert Kasia Kowalska

Kasia Kowalska: Koncert Walentynkowy

koncert Kasia Kowalska

Kasia Kowalska: Koncert Walentynkowy

Kasia Kowalska: Koncert Walentynkowy - Bilety na koncert

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Kasia ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkakrotną platyną. Autorka wielu przebojów: "Prowadź mnie", "A to co mam", "Wyznanie", "Coś optymistycznego", "Wyrzuć ten gniew", "Spowiedź", "Antidotum", "To co dobre", "Być tak blisko", "Co może przynieść nowy dzień". Obecna na scenie muzycznej już od ponad 20 lat.

Choć od wydania pierwszej płyty minęło wiele czasu i wiele w jej życiu się wydarzyło, to pewne rzeczy pozostały niezmienne: jej niecodzienna wrażliwość na dźwięk, miłość do muzyki i pasja z jaką je wykonuje.

Aktualnie Kasia Kowalska pracuje nad nowa płytą, którą zapowiada singiel "Aya”.Premierę nowego albumu zaplanowano na jesień 2017. Zapraszamy na pełen przebojów, magii i niesamowitej energii koncert: Kasia Kowalska „The Best Of”!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Kasia Kowalska: Koncert Walentynkowy

Niezapomniany koncert!
Koncert petarda!!!! Kaśka zafundowała mi ogrom emocji, była radość, łzy i wzruszenie. Dziękuję.
Kasia niezawodna jak zawsze. Cudowny wieczór z Jej głosem i energią ❤
Kasia niezawodna jak zawsze. Magiczny wieczór z Jej głosem i energią ❤
Koncert klimatyczny, Kasia rewelacyjna.Organizacja koncertu pierwsza klasa. Ponowie jak bedzie okazja.
Wspaniały koncert, niezapomniane przeżycie. Kasia Kowalska jest wyjatkowa, nikogo nie naśladuje, jest sobą i bycie sobą dobrze Jej wychodzi. Jest ponadczasową wokalistką. W Scenografii byliśmy z moim Chłopakiem po raz pierwszy i na pewno nie ostatni. Niezwykle klimatyczne miejsce, ludzie tam pracujący byli serdeczni i dobrze zorganizowani. Jedyny minus jest taki, że było za zimno i nie było to tylko moje odczucie. Jednakże "do przeżycia" ;-) ogromnie cieszę się, że wybraliśmy się na koncert Kasi Kowalskiej. Dziękuję i proszę o więcej. Pozdrawiam, Justyna
Muzyka dobra ale koncert średni
WOW! Piękny głos!
Występ na najwyższym poziomie, emocje, boski wokal i ogromna skala możliwości. Ani chwili nudy, za to mnóstwo energii i pasji. Kaśka na scenie potrafi być istną petardą, pozytywną wariatką, potrafi też być wrażliwa i delikatna. Cały zespół bardzo zgrany i czujący to, co gra. Fantastyczne przeżycie!!! Dziękuję za możliwość przekazania Kasi mojej książki jako prezentu :) Moim marzeniem było podarować coś od siebie osobie, która inspiruje mnie od kilkunastu lat (odkąd skończyłem 11 lat w zasadzie), coś od serca.
Marcin Kurcbuch 15.02.2019 13:08
Kasia jak zwykle super, muzycy klas światowa :-)

Polecane z kategorii koncert