koncert

Kat&Roman Kostrzewski

koncert

Kat&Roman Kostrzewski

Kat&Roman Kostrzewski - Bilety na koncert

Kat i Roman Kostrzewski (KAT&RK) to historia black, thrash metalu. Kultowy zespół tworzący Wielką Trójcę Polskiego Metalu łącznie z TSA i Turbo, powstał w 1980 r. Zwycięstwo w konkursie publiczności -Jarocin 85’ dało zespołowi pierwszy singiel „Noce Szatana” , „Ostatni tabor”(Tonpress),i pierwszą płytę zespołu wydaną w Europie Zachodniej-”Metal & Hell” (Ambushrecords).
Na przestrzeni lat KAT dzieli deski z tuzami światowego metalu jak: Metallica, Motörhead, Iron Maiden, z powodzeniem występuje w kraju i za granicą, w październiku 2016 r. KAT&R K z sukcesem odbył 11 koncertową trasę po Anglii, Szkocji i Irlandii
Teraz skoncentrowany jest nad materiałem na nową płytę ale będzie gościł w wielu miastach w Polsce i Anglii
Zespół prowadzony przez Romka Kostrzewskiego i Irka Lotha występuje obecnie w składzie:
Roman Kostrzewski- wokal, Irek Loth- perkusja, Jacek Hiro-gitara, Krzysztof Pistelok-gitara, Michała Laksa-bas

www.kat-rk.pl

www.roman-kostrzewski.com.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

KAT&Roman Kostrzewski - Popiór

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Za każdym razem będąc na koncercie zespołu KAT bawię się bardzo dobrze. Żeby zrozumieć t ę muzykę trzeba ją kochać tak jak ja. Dziękuję za piękny występ.
Było super! Szkoda tylko że taka muzyka nie przyciąga więcej młodych ludzi. Roman wraz ze swoimi muzykami dali sto procent satysfakcji muzycznej!! Zdrowia dla tych Panów! Niech moc będzie z nimi!🤘🤘🤘
Jak zawsze KAT nie zawiódł
Rewelacja!
Było naprawdę super, Dziadek Roman jest w swoim żywiole i tylko zdrowia można mu życzyć. Naprawdę klasyka Polskiego Metalu Polecam każdemu póki jeszcze istnieją i mam nadzieję, że jeszcze długo będą. Pozdrawiam.
Choć kiepsko nagłośniony wokla to nadal stary dobry KAT
Super koncert.Więcej takich!!!!
Artur Kozłowski 16.03.2018 09:34
koncert SUPER
koncert rewelacyjny!! jak zawsze w Bogracie. Nagłośnienie światła, atmosfera. Piękne pogo pod sceną. Kat się nie starzeje. dwa super suporty w tym Dragon!!
Koncert super, support w postaci Dragona super. Jedyny minus, to wałek jaki kręciła sobie Pani sprzedająca gadżety zespołu. Naciąłem się, kupiłem niby "ostatnią" naszywkę. Później nagle znajdywały się następne.Ehh, mało pieniążków?
Wspaniały koncert! Potężna dawna metalu i prawdziwa uczta dla fanów mocnego brzmienia. Bogart to klub na medal a Pan Przemek wie jak robić dobre imprezy.
mocny, energetyczny koncert - polecam
Koncert super!! Lokalizacja na KATa- idealna:)
Fajny koncert,świetne miejsce ,polecam
Klasyk...:)
KAT jak zwykle super! Niesamowity zespół!
Koncert pierwsza klasa. Nagłośnienie ok Klub bez zmian... piwniczany. Ale tu chodzi o muzykę, więc gitarra
Agnieszka 11.12.2017 07:33
Było super.
Świetny koncert!
Michal 17.12.2016 11:19
Koncert bardzo fajny, atmosfera świetna. Dużo już w swoim życiu (40l.)zwiedziłem koncertów ale ten zrobił na mnie wrażenie. Klub Bogart fajne miejsce (30km od domu). Można się spokojnie napić, coś zjeść, po prostu odstresować się. Oby więcej podobnych koncertów! Pozdrawiam.
Bardzo miłe zaskoczenie co do klubu, byłem tam pierwszy raz, do tego koncert wypadł świetnie !!! Dziękuję !!! Fruitbass
Bardzo dobry koncert. Nagłośnienie dawało rade, unosiło te prastare, mroczne i porażające hity i dawało uczucie mocy z samego dna tej bezkształtnej bryły. Roman nie dał za wygraną i prawie dwie godziny ryczał niby cielak złożony w ofierze, a przecież choroba i jakaś kontuzje się przydarzyła. Koncert był tak dobry, ze idę na 3 w tym roku, już 17 grudnia w TFP CZ-wa.
koncert świetny. fantastycznie zagrany,zarówno akustyczna część jak i "z prądem". klasa sama w sobie
Koncert super czad od początku do końca pełen żywioł Roman na scenie bezkonkurencyjny bawiłem się wyśmienicie oby wiecej takich koncertów w Radomiu

Polecane