koncert

Katarzyna Miller

koncert

Katarzyna Miller

Katarzyna Miller - Bilety na koncert

Studia psychologia i filozofia UW. Psychoterapeutka, publicystka, poetka. Trzydzieści parę lat praktyki terapeutycznej. Indywidualnej, małżeńskiej, grupowej, mnóstwo warsztatów rozwojowych dla kobiet. Wiele lat wykładała psychologię na Gender Studies UW.
Pisze i udziela wywiadów dla wielu pism, trwale związana ze "Zwierciadłem." Często gości jako ekspert w wielu programach radia i telewizji. Prowadzi stała, własną audycję w Radio Color.
Wykłada w Dojrzewalni Róż, na festiwalach Progesteron w Warszawie od początku ich działania , a ostatnio i w Krakowie.
Pisze wiersze od dawna. Wydała dwa tomiki poezji " Stołeczek" i "Ból jest jedwabiem".
Trzeci tomik na razie w szufladzie...

Wyszły jej książki psychologiczne " Chcę być kochana tak jak chcę " (z Ewą Konarowską), która stała się bestsellerem i "Bajki rozebrane" ( z Tatianą Cichocką ) Następna książka pojawi się w tym roku w wydawnictwie WAB. Od paru lat zaczęła układać piosenki , teksty i muzykę i śpiewa je, z akompaniamentem fortepianu i akordeonu na kolejnych już koncertach w Warszawie Krakowie, Kazimierzu Dln. 26 kwietnia Br w Nadbałtyckim Centrum Kultury w Gdańsku z ramach Krakowskiego Salonu Poezji w Gdańsku Wymyśliła dla swych piosenek nazwę psychokicz i liryka "Okrucieństwo miłości"

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Katarzyna Miller

Pieśni-piosenki rewelacja! Limeryki ciężkie... Poezja dla duszy.... Ogólnie żeby nie przeciągany sztucznie występ-rozmowy BARDZO , BARDZO O.K.

Polecane z kategorii koncert