koncert

Katarzyna Walczak oraz Jakub Wocial "A Vampire Memories"

koncert

Katarzyna Walczak oraz Jakub Wocial "A Vampire Memories"

Katarzyna Walczak oraz Jakub Wocial "A Vampire Memories" - Bilety na koncert

Katarzyna Walczak oraz Jakub Wocial „A Vampire Memories”, koncert musicalowy

Koncert musicalowy pt. „A Vampire Memories” to zaproszenie do wysłuchania najpiękniejszych utworów gatunku. Wieczór połączony będzie wspomnieniami dwójki wyjątkowych Artystów – Katarzyny Walczak oraz Jakuba Wociala. Poznali się w 2005 roku w warszawskim Teatrze Roma podczas przygotowań do polskiej prapremiery musicalu Romana Polańskiego „Taniec Wampirów”, w którym zagrali jedne z głównych ról. To właśnie temu musicalowi Artyści poświęcą szczególną uwagę i wykonają pochodzących z niego kilka utworów.

bilety: 25 PLN

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Katarzyna Walczak oraz Jakub Wocial "A Vampire Memories"

Świetny muzyczny wieczór pełen wspomnień. Fantastyczne głosy i swobodna atmosfera tego koncertu sprawiały, że widz czuł się jak w gronie znajomych. :)
Wspaniały powrót do wspomnień. Fantastyczna zabawa. Świetne wykonanie.
Sympatyczny, kameralny, niemal rodzinny koncert; bardzo utalentowani wykonawcy. Warto by było trochę bardziej docenić siłę przekazu tekstu w języku ojczystym. Szkoda, że zamiast sentymentalnej podróży do polskiego „Tańca Wampirów” Kuba sprawiał wrażenie, jakby już zapomniał, jak to było w Warszawie, więc śpiewał to, co „od ręki” pamiętał lepiej, czyli wersję niemiecką... Takie to było trochę na chybcika przygotowane chyba. Ciekawe anegdotki, sympatyczna atmosfera. Strona organizacyjna DKŚ - bardzo dobrze.
Cudownie, magicznie i, z ogromną dawką humoru i najwyższą jakością
Piękny koncert musicalowy. Nie było informacji iż Pan Jakub będzie wykonywał piosenki w języku niemieckim .
Bardzo sympatycznie, kameralnie i nieco nostalgicznie. Super :)

Polecane z kategorii koncert