koncert

Katarzyna Żak

koncert

Katarzyna Żak

Katarzyna Żak - Bilety na koncert

Bardzo śmieszne piosenki

Muzyczny wieczór wybuchowy! Aktorka wraz z zespołem przypomni, czym tak naprawdę jest piosenka aktorska. I jak przy pomocy piosenki pokazać przeróżne wcielenia kobiece, od zranionej kury domowej, przez rozpaczliwie zakochaną, kobietę uwikłaną w uzależnienie, morderczynię, po wampa z kieliszkiem chianti w ręku… Metamorfozy następują w szalonym tempie, Katarzyna Żak co chwila zmienia część kostiumów i rekwizyty…bo przecież każda kobieta jest inna. Nie daje widzowi na chwilę wytchnienia, zachęcając do wspólnego śpiewania i zapraszając do świetnej zabawy.

W programie usłyszymy niezapomniane piosenki m.in. Agnieszki Osieckiej, Magdy Czapińskiej, Artura Andrusa czy Mariana Hemara.

Zespół: Hadrian Tabęcki – piano, Piotr Malicki – gitara, Witold Cisło – gitara basowa, Grzegorz Bożewicz – akordeo

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Katarzyna Żak

Występ - rewelacja !!!! Pani Katarzyna jest cudowna.
Super występ. Pani Katarzyna to prawdziwy artysta, pochwały również dla Hadriana.
Super występ! Pani Kasia z charyzmą wcieliła się w kilka estradowych postaci, przy akompaniamencie zdolnego zespołu. Przednia zabawa, dużo humoru, relaks dla duszy i ciała. Gorąco polecam! :)
Występ pełen humoru, świetnych piosenek, cudowne wykonanie.
Kasia Żak ma niespożytą energię, poczucie humoru, pomysły i oczywiście wspaniały głos. Podziwiam ją za to i śmiało polecam spektakl. Świetna rozrywka i zabawa. Jej płyta ,,Miłosna Osiecka" umilała nam powrót do domu :)
Występ super. Pani Katarzyna to osoba niezwykle żywiołowa, radosna a przy tym normalna Piosenki w jej wykonaniu to sama przyjemność.. Świetna zabawa. Polecam
To był doskonale spędzony czas. Pani Kasia potrafiła rozbawić publiczność do łez. Myślę, że gdybym poszła jeszcze raz na ten koncert na pewno bym się nie nudziła.
Występ Pani Katarzyny Żak aktorsko wspaniały, a więc i wieczór był wspaniały.Dziękujemy Pani Katarzynie i Organizatorom.
Fantastyczny koncert. Pani Katarzyna Żak ma nie tylko olbrzymi talent aktorski ale również fantastyczne poczucie humoru (jaka gmina takie Chianti...)
Bawiłam się świetnie! Pani Katarzyna wciąż zaskakuje energią na scenie, pomysłami i budzi uznanie swoim kunsztem aktorskim. Uczta! Słabym elementem był chórek...
Genialny występ!!! Fantastyczne interpretacje wielu znanych utworów. Doskonały kontakt z publicznością dający mega energię na resztę wieczoru a nawet kilka kolejnych dni. Wielkie dzięki, Pani Kasiu :)
Bardzo nam się podobał koncert, jesteśmy pod wielkim wrażeniem umiejętności i temperamentu pani Katarzyny. Wieczór był ciekawy, emocjonujący, zabawny. Bardzo się cieszymy, że mieliśmy okazję oglądać tak udane przedstawienie
wspaniały występ. podziękowania dla bohaterki wieczoru za miłe spędzone blisko 2 godziny. Prosimy o następne spotkania .
Rewelacyjny koncert!
Super aktorka wielkie brawa dla Pani Katarzyny Żak.
Wspaniały koncert, gorąco polecam!
Świetny występ Pani Kasia Żak cudownie potrafi rozbawić towarzystwo no i przede wszystkim pięknie śpiewa bardzo mi się podobało polecam wszystkim dobra akustyka sali
Cudownie!Wesoło i profesjonalnie.Bardzo udany wieczór

Polecane z kategorii koncert