koncert

Katarzyna Żak

koncert

Katarzyna Żak

Katarzyna Żak - Bilety na koncert

Katarzyna Żak | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Bardzo śmieszne piosenki

Muzyczny wieczór wybuchowy! Aktorka wraz z zespołem przypomni, czym tak naprawdę jest piosenka aktorska. I jak przy pomocy piosenki pokazać przeróżne wcielenia kobiece, od zranionej kury domowej, przez rozpaczliwie zakochaną, kobietę uwikłaną w uzależnienie, morderczynię, po wampa z kieliszkiem chianti w ręku… Metamorfozy następują w szalonym tempie, Katarzyna Żak co chwila zmienia część kostiumów i rekwizyty…bo przecież każda kobieta jest inna. Nie daje widzowi na chwilę wytchnienia, zachęcając do wspólnego śpiewania i zapraszając do świetnej zabawy.

W programie usłyszymy niezapomniane piosenki m.in. Agnieszki Osieckiej, Magdy Czapińskiej, Artura Andrusa czy Mariana Hemara.

Zespół: Hadrian Tabęcki – piano, Piotr Malicki – gitara, Witold Cisło – gitara basowa, Grzegorz Bożewicz – akordeo

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Super występ! Pani Kasia z charyzmą wcieliła się w kilka estradowych postaci, przy akompaniamencie zdolnego zespołu. Przednia zabawa, dużo humoru, relaks dla duszy i ciała. Gorąco polecam! :)
Występ pełen humoru, świetnych piosenek, cudowne wykonanie.
Kasia Żak ma niespożytą energię, poczucie humoru, pomysły i oczywiście wspaniały głos. Podziwiam ją za to i śmiało polecam spektakl. Świetna rozrywka i zabawa. Jej płyta ,,Miłosna Osiecka" umilała nam powrót do domu :)

Polecane