Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

koncert

Katka & Jazz Banda

koncert

Katka & Jazz Banda

Katka & Jazz Banda - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Koncert grupy Katka & Jazz Banda

Najpiękniejsze i ponadczasowe standardy mistrzów jazzu, swingu czy bluesa umilą nam wakacyjny wieczór w drugim koncercie z okazji Międzynarodowych Warsztatów Jazzowych. 7 lipca na naszej scenie zagra wyjątkowa grupa z Czech – Katka & Jazz Banda!

Podczas koncertu usłyszymy utwory jazzowe ze złotych czasów amerykańskiego jazzu i swingu. W repertuarze znajdziemy motywy, których autorami byli m. in. Duke Ellington czy George Gershwin. Będzie to niezapomniana uczta muzyczna, podczas której nie zabraknie również autorskich kompozycji i znakomitych improwizacji jazzowych.

Przed nami mieszanka najlepszej muzyki w zaskakujących aranżacjach, a wszystko to w wykonaniu profesjonalnych muzyków i utalentowanej wokalistki z urzekającym altowym głosem.

Zespół "Katka & Jazz Banda" wystąpi w składzie:

Katka Pospíšilová - wokal

Honza Kraut - baryton saxofon, klarnet

Čenda Kraut - fortepian

Rene Pyško - kontrabas

Honza Tulej – perkusja

gościnnie: Bogdan Tchórzewski – instrumenty perkusyjne

Na koncert zapraszamy 7 lipca o godz. 20:00 do sali widowiskowej POK „Dom Chemika”. Bilety w cenie 40 zł do nabycia w kasie POK i na Biletyna.pl.

Na wszystkie koncerty w ramach Międzynarodowych Warsztatów Jazzowych dostępne są karnety w cenie 100 zł. Karnet można zakupić w kasie POK, tel.: 81 458 67 21.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Katka & Jazz Banda

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert