koncert

Kayah The Best

koncert

Kayah The Best

Kayah The Best - Bilety na koncert

Kayah – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, współwłaścicielka firmy fonograficznej Kayax, w której wydaje płyty i promuje utalentowanych polskich artystów.

Jedna z najbardziej rozpoznawanych i docenianych artystek w Polsce. Swój debiutancki autorski album “Kamień” wydała w 1995 roku i do tej pory ma na koncie 10 albumów (Kamień, Zebra, Kayah i Bregovic, JakaJaKayah, StereoTyp, The Best & the Rest, MTV Unplugged, Skała, Kayah & Royal Quartet i najnowszy Transoriental Orchestra).

W czasie swojej solowej kariery muzycznej otrzymała najważniejsze nagrody muzyczne, w tym dla najlepszej wokalistki, kompozytorki, najlepszego utworu, czy albumu. W 2007 roku wydała DVD „Kayah - MTV Unplugged”, zawierające rejestrację koncertu w ramach słynnego cyklu, do którego Kayah została zaproszona jako pierwsza artystka z Europy Środkowo-Wschodniej. Jej wszystkie płyty otrzymały status Złotej lub Platynowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Mimo pogody atmosfera była super. Uważam imprezę za całkiem udaną. Nigdy nie widziałam Kayah z bliska, nie znałam jej do tej pory. Myślałam, że jest kobietą niedostępną, wyniosłą. A tu miłe zaskoczenie. Kayah jest sympatyczna, otwarta do ludzi, radosna, uśmiechnięta i po prostu miła.
Fantastyczny koncert! Mimo okropnej pogody była gorąca atmosfera. Kayah - głos petarda, wulkan energii. Pierwszy raz byłam na jej koncercie - dla mnie niezapomniane wrażenie.
Było super.Kayah jest osobą wesoła i naturalną ma bardzo ciekawą osobowość.Polecam i na pewno będę na następnym koncertach
ekskluzywny koncert - atmosfera niemalże rodzinna, widzowie na poziomie, a Kayah była cudna, naturalna, bliska i porywająca niezawodnym głosem. Pomimo okropnej pogody warto było być i doświadczyć magii żywej muzyki w otoczeniu zamku:)
Wspaniały koncert. Oby więcej takich!
Początkowo sądziłam, że Kayah jest niedostępna, wyniosła i zdystansowana. koncert, na którym miałam przyjemność być całkowicie zmienił ten pogląd. Kayah jest bardzo wrażliwa, uczuciowa, pełna ciepła i humoru i dało się to odczuć w każdej chwili. Jestem zachwycona i polecam...
Fantastyczny i kameralny występ największej artystki naszej sceny. To był niezapomniany wieczór. Dziękujemy Kayah!
Kayah rulez! Co za głos! Co za energia! I tyle wspomnień. Dzięki
Kayah jest zdecydowanie największą polską Artystką !

Polecane