koncert

Kayah The Best

koncert

Kayah The Best

Kayah The Best - Bilety na koncert

Kayah – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, współwłaścicielka firmy fonograficznej Kayax, w której wydaje płyty i promuje utalentowanych polskich artystów.

Jedna z najbardziej rozpoznawanych i docenianych artystek w Polsce. Swój debiutancki autorski album “Kamień” wydała w 1995 roku i do tej pory ma na koncie 10 albumów (Kamień, Zebra, Kayah i Bregovic, JakaJaKayah, StereoTyp, The Best & the Rest, MTV Unplugged, Skała, Kayah & Royal Quartet i najnowszy Transoriental Orchestra).

W czasie swojej solowej kariery muzycznej otrzymała najważniejsze nagrody muzyczne, w tym dla najlepszej wokalistki, kompozytorki, najlepszego utworu, czy albumu. W 2007 roku wydała DVD „Kayah - MTV Unplugged”, zawierające rejestrację koncertu w ramach słynnego cyklu, do którego Kayah została zaproszona jako pierwsza artystka z Europy Środkowo-Wschodniej. Jej wszystkie płyty otrzymały status Złotej lub Platynowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kayah The Best

Mimo pogody atmosfera była super. Uważam imprezę za całkiem udaną. Nigdy nie widziałam Kayah z bliska, nie znałam jej do tej pory. Myślałam, że jest kobietą niedostępną, wyniosłą. A tu miłe zaskoczenie. Kayah jest sympatyczna, otwarta do ludzi, radosna, uśmiechnięta i po prostu miła.
Fantastyczny koncert! Mimo okropnej pogody była gorąca atmosfera. Kayah - głos petarda, wulkan energii. Pierwszy raz byłam na jej koncercie - dla mnie niezapomniane wrażenie.
Było super.Kayah jest osobą wesoła i naturalną ma bardzo ciekawą osobowość.Polecam i na pewno będę na następnym koncertach
ekskluzywny koncert - atmosfera niemalże rodzinna, widzowie na poziomie, a Kayah była cudna, naturalna, bliska i porywająca niezawodnym głosem. Pomimo okropnej pogody warto było być i doświadczyć magii żywej muzyki w otoczeniu zamku:)
Wspaniały koncert. Oby więcej takich!
Początkowo sądziłam, że Kayah jest niedostępna, wyniosła i zdystansowana. koncert, na którym miałam przyjemność być całkowicie zmienił ten pogląd. Kayah jest bardzo wrażliwa, uczuciowa, pełna ciepła i humoru i dało się to odczuć w każdej chwili. Jestem zachwycona i polecam...
Fantastyczny i kameralny występ największej artystki naszej sceny. To był niezapomniany wieczór. Dziękujemy Kayah!
Kayah rulez! Co za głos! Co za energia! I tyle wspomnień. Dzięki
Kayah jest zdecydowanie największą polską Artystką !

Polecane z kategorii koncert