koncert

Kazik

koncert

Kazik

Kazik - Bilety na koncert

Kazik Staszewski - polski muzyk, wokalista, saksofonista, autor tekstów i muzyki, aranżer. Współzałożyciel i członek zespołów Kult, KNŻ, El Dupa, Buldog, Zuch Kazik, Yugoton, Kazik i Kwartet ProForma oraz Kazik + Zdunek Ensemble, występujący również solo oraz angażujący się w inne projekty muzyczne oraz filmowe.

5 czerwca 2020 roku, po raz pierwszy od kilkunastu lat, ukazał się solowy album Kazika pt. "Zaraza". Jego muzyczna zapowiedź - utwór "Twój ból jest lepszy niż mój" - wstrząsnęła Polakami i stała się niemalże symbolem.
Na płycie znajdziemy 15 premierowych kompozycji, w tym utwór "Twój ból jest lepszy niż mój", który w ciągu kilku dni od premiery w serwisie YouTube zebrał prawie 8 milionów odsłon, a także zyskał gigantyczny odzew mediów i słuchaczy.
Na krążku Kazik powraca do komentowania rzeczywistości politycznej i społecznej w charakterystycznym dla siebie stylu. Wyraziste, nieco ironiczne i wyjątkowo aktualne teksty - znak rozpoznawczy Staszewskiego - nabierają szczególnego znaczenia w kontekście sytuacji epidemiologicznej, a ciekawe aranżacje Wojtka Jabłońskiego dodają niezwykłego charakteru.

Projekt KAZIK występuje w składzie:
Kazimierz Staszewski - wokal, Wojciech Jabłoński - gitara, Konrad Wantrych - klawisze,
Roman Batyra - gitara basowa, Olek Orłowski - perkusja

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
23.01.2022, 20:00 Klub Wytwórnia
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Kazik

Jak zawsze super! Kazik to klasa i mistrz, świetni muzycy. Doskonale spędzony wieczór.
Super, gdyby nie obsługa ciągle krzątającą się i upominająca uczestników byłoby ok.
Jeden z lepszych koncertów Kazika. Niesamowity klimat.
Koncert bardzo udany, energiczny, ekipa Kazika pełna werwy, Kazik też w formie. Fajnie było usłyszeć "Zarazę" na żywo oraz kawałki KNŻ i Kazika solowego. Wyszedłem z koncertu zaspokojony. jeśli chodzi o miejsce to obsługa DMiT sprawna, miła i kompetentna. Polecam
super
Było super

Polecane z kategorii koncert