koncert Kielecka Gala Disco Polo

Kielecka Gala Disco Polo 2021

koncert Kielecka Gala Disco Polo

Kielecka Gala Disco Polo 2021

Kielecka Gala Disco Polo 2021 - Bilety na koncert

Zapowiada się WSPANIAŁA ZABAWA ! Wystąpią największe gwiazdy DISCO POLO, które gwarantują wysoki poziom muzyki i tańca.
TO BĘDZIE NIEZAPOMNIANY KONCERT W RYTMACH DISCO POLO !!!

Podczas tego wydarzenia, wystąpi czołówka Polskich zespołów !!

ZENON MARTYNIUK & BAND

Muzyk, piosenkarz, NIEKWESTIONOWANY KRÓL DISCO POLO! Wystąpi na kieleckiej Kadzielni w wyjątkowym koncercie razem z zespołem! Żywe instrumenty oraz piękny wokal Zenona Martyniuka z pewnością oczarują wszystkich fanów tego gatunku muzyki.

CAMASUTRA
Małgorzata Główka, znana kielecka wokalistka, występująca w branży DISCO POLO pod pseudonimem Camasutra. Gwiazda wydała wiele znanych i uwielbianych przebojów, a ostatnio dołożyła kolejną perełkę, która kilka chwil po premierze, zachwyciła fanów w internecie. Piosenka pt. „Daję Ci to, co mam”, to styl, do którego przyzwyczaiła nas gwiazda wraz ze swoją grupą.

DAJ TO GŁOŚNIEJ
Zespół Daj to Głośniej w krótkim czasie zdobył to, czego wielu artystom nie udaje się osiągnąć. Zostali okrzyknięci najgłośniejszym debiutem 2019 roku i wdarli się szturmem na listy przebojów. Ciężka praca, pasja i pokora zaowocowały. Ich muzyczna propozycja trafiła w serca milionów Polaków i tym samym zapewniła artystom miliony wyświetleń. Piosenka zatytułowana „Mama ostrzegała” bije rekordy popularności.

KORDIAN
Grupa Kordian to pierwsza w Polsce formacja grająca góralskie FOLKO POLO! Muzycy zasłynęli dzięki przebojom „Dziewczyna z gór” oraz „Wina dzban”. Grupa nagrała również teledyski do m.in. piosenek „Ja nie jestem milionerem”, „Daj daj kochana” czy „Baciareczka”. W 2019 roku grupa wydała swoją pierwszą płytę CD pt. Kordian.

CZARO
Na listach przebojów DISCO POLO znajduje się także zespół CZARO z Ostrowca Świętokrzyskiego. Wielką popularnością cieszą się jego piosenki: „Ogień i woda”, „Cała prawda o kobietach”- (dziewczyna jak pogoda) oraz „Wino o smaku miłości”. Te i inne hity usłyszymy również w amfiteatrze na Kadzielni

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Kielecka Gala Disco Polo 2021

Było super😀 polecam i czekam na następną imprezę i bilety
Było super ale trochę nie takie jak trzeba było nagłośnienie, czasami nie można było zrozumieć słów
Małgorzata 04.09.2021 20:15

Polecane z kategorii koncert