koncert

Klara Cloud & The Vultures

koncert

Klara Cloud & The Vultures

Klara Cloud & The Vultures - Bilety na koncert

Niezła Sztuka zaprasza na koncert Klara Cloud & The Vultures

Klara Cloud & The Vultures to zespół wykonujący własne kompozycje jazzowe inspirowane rodzimym folklorem, znane polskie melodie okraszone współczesnymi aranżacjami.Unikatowe brzmienie i wyjątkowość prezentowanej muzyki zapewniają oryginalne instrumentarium a także znakomici, pełni świeżości twórczej muzycy. Zespół w sposób niekonwencjonalny wykorzystuje brzmienia instrumentów. Dwa zestawy perkusyjne to odważna próba eksperymentalna dwóch świetnych perkusistów.

Śpiewne melodie, słowiańska energia, odważne improwizacje oraz wysublimowane wyczucie estetyki to gwarant muzyki najwyższej próby. W skład zespołu wchodzą uhonorowani wieloma nagrodami, zarówno w Polsce jak i za granicą instrumentaliści oraz pochodząca ze wschodniej ściany Polski, obdarzona wyjątkowym głosem, charyzmatyczna wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów.

Sylwia Klara Zasempa - vocal
Mateusz Gawęda - piano
Bartosz Dworak - violin
Adam Tadel - double bass
Piotr Budniak - drums

Nigdy nie byłem zwolennikiem śpiewania jazzu po polsku - dopóki szło o jazz mainstreamowy, standardy. Jednak w sytuacji gdy zakres stylistyki uznawanej za jazzową tak mocno został rozciągnięty, zwłaszcza w konfrontacji z world music - wykorzystywanie oryginalnych utworów z polskimi tekstami może stanowić mocną bazę do różnego rodzaju transformacji i intelektualnych zabaw. Ani minuty nudy, wzorowa intonacja i niebanalna barwa głosu.
Stanisław Danielewicz, Jazz Forum

Bilety:
Przedsprzedaż: 20zł
W dniu koncertu: 30zł

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Klara Cloud & The Vultures

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert