koncert

Kolędowanie z GOSPEL JOY

koncert

Kolędowanie z GOSPEL JOY

Kolędowanie z GOSPEL JOY - Bilety na koncert

GOSPEL JOY to poznański chór przepełniony energią i radością. Od ponad 20 lat występuje na polskich i zagranicznych scenach, śpiewając tak największe hity muzyki gospel, jak i autorskie utwory, wykonywane w języku polskim i angielskim. GOSPEL JOY współpracował m. in. z takimi artystami jak: Mietek Szcześniak, Natalia Niemen, Kasia Moś, Mate.O, Brian Fentress (USA), Ruth Lynch (Wlk. Brytania), Emma Nichols (USA), Mezo i Sylwia Grzeszczak. Ma na swoim koncie pięć płyt, koncerty telewizyjne oraz półfinał w programie „Mam talent”.

W wyjątkowym okresie Bożego Narodzenia zapraszamy na magiczny koncert, podczas którego usłyszymy nastrojowe, świąteczne pastorałki, hity wykonywane przez światowej sławy wokalistów oraz kolędy w wyjątkowych, gospelowych aranżacjach.

Bilety na koncert dostępne są na www.biletyna.pl lub w kasie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr: 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice bilety ze zniżką 20 % tj. 24 zł. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2a w Zielonkach-Parceli po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora. Płatność kartą. Kasa czynna pn-pt. godz. 8:00-16:00.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

dobry groove, pozytywna moc szkoda, że tylko godzinka
Było bardzo energetycznie
Gospel to muzyka jak istny wybuch energii. Aby dobrze brzmiał potrzeba silnych i dobrych głosów.Na tym koncercie tylko takie były...super wykonanie ,piękne ,wyraziste .

Polecane