Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Kolędy Polskie

koncert

Kolędy Polskie

Kolędy Polskie - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

KOLĘDY POLSKIE” – KONCERT KOLĘD

Kup bilet na koncert i podaruj bliskim najlepszy prezent na święta!

Święta Bożego Narodzenia to cudowny czas, na który czekamy cały rok. Dla tych z Państwa, którzy chcieliby w nadchodzące Święta śpiewać radośnie kolędy wspólnie z całą rodziną, przygotowaliśmy magiczny koncert!

Polskie kolędy to nieprzebrany skarbiec najlepszych wartości i uczuć – religijnych, narodowych, artystycznych, ale i tych związanych z najcieplejszymi wspomnieniami: Wigilii, choinki i Pasterki. Wraz z upływem czasu i zatracaniem się dawnych obyczajów i kultywujących je pokoleń, coraz bardziej tęsknimy za tradycją wspólnego kolędowania i najcieplejszych uczuć związanych z kolędami. Odpowiedzią na zaspokojenie tej tęsknoty jest nasz koncert kolęd.

W wyjątkowych miejscach, a więc kościołach i katedrach polskich miast, w otoczeniu bożonarodzeniowych szopek, najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki zaprezentują wybitni soliści operowi przy akompaniamencie fortepianu.

Podczas koncertu usłyszymy operowe wydanie takich kolęd jak m.in. „Lulajże Jezuniu”, „Bóg się rodzi”, „Cicha noc”, „Do szopy, hej pasterze”, „Dzisiaj w Betlejem”, „Gdy się Chrystus rodzi”, „Nie było miejsca dla Ciebie”, „Gdy śliczna Panna”, „Jezus malusieńki”, „Mizerna cicha, stajenka licha”, „Nie było miejsca dla Ciebie”, „Oj maluśki maluśki”, „Przybieżeli do Betlejem”, „Triumfy Króla Niebieskiego”, „W żłobie leży”, „Wśród nocnej ciszy”.

Ten koncert sprawi, że serca słuchaczy wypełnią się ciepłem i radością. Będzie to co w kolędach najważniejsze – świeżość, tradycja, magia i emocje! Będzie śpiewnie i świątecznie!

W koncercie wystąpią sopraniska i tenor będący solistami największych polskich oper i teatrów takich jak m.in. Teatr Wielki w Łodzi, Teatr Wielki Opery Narodowej, Teatr Muzyczny w Gliwicach.

Koncert realizowany przez agencję artystyczną Copernicus we współpracy z Prestige Concerts i Opera da Camera di Roma.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Kraków

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Kolędy Polskie


Jak działają recenzje?
Wydarzenie zorganizowane w porzadku, natomiast sam występ wydawał się zupełnie nieprzygotowany. Wykonanie utworów przepiękne, dlatego nie rozumiem skąd taka forma wydarzenia.
Agata 06.01.2022 15:47
Było bardzo zimno
Maja 29.12.2021 18:56
Wystep bardzo udany!!
Ewa 27.12.2021 15:21
Piękne wykonanie kolęd!
Karol 26.12.2021 17:24

Pytania i odpowiedzi (FAQ)

 • Wydarzenie zorganizowane w porzadku, natomiast sam występ wydawał się zupełnie nieprzygotowany. Wykonanie utworów przepiękne, dlatego nie rozumiem skąd taka forma wydarzenia.

  Agata 06.01.2022 15:47


 • Było bardzo zimno

  Maja 29.12.2021 18:56


 • Wystep bardzo udany!!

  Ewa 27.12.2021 15:21


 • Piękne wykonanie kolęd!

  Karol 26.12.2021 17:24


Polecane z kategorii koncert