Poczuj magię ŚWIĄT!

Wybierz się z rodziną lub przyjaciółmi na wydarzenia, które wprawią Was w prawdziwie świąteczny nastrój.

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Poczujcie magię świąt 2022/2023 - bilety na wydarzenia

Boże Narodzenie i okres noworoczny to czas, kiedy mamy nieco więcej czasu na spotkania z rodziną i spędzanie czasu w ulubiony sposób. W natłoku przygotowań do tego magicznego okresu i przedświątecznych porządków często zapominamy o sprawianiu sobie i bliskim drobnych przyjemności — jedną z nich jest wyjście z domu do kina, teatru czy na koncert ulubionego zespołu.

Jeśli szukacie takiego wydarzenia w swoim mieście, to koniecznie zajrzyjcie do serwisu biletyna.pl. Znajdziecie tam bilety na najgorętsze wydarzenia sezonu świątecznego 2022/2023. W ofercie posiadamy także vouchery, które można podarować jako prezent bliskiej osobie!

Świąteczne imprezy i wydarzenia dla całej rodziny

Okres okołoświąteczny to świetna pora, aby wraz z rodziną lub drugą połówką nieco odetchnąć — w końcu już za kilka dni pożegnamy stary rok, a powitamy nowy. Różnego rodzaju imprezy kulturalne to doskonały sposób na wspólne spędzenie czasu w gronie rodziny lub znajomych. Tym bardziej że w tym okresie nie brakuje ciekawych wydarzeń i imprez — wszystkie je znajdziecie w serwisie biletyna.pl!

Premiery filmowe, koncerty kolęd i pastorałek, świąteczne spektakle teatralne czy występy ulubionych kabaretów to tylko niektóre wydarzenia, które w okresie świątecznym odbywają się w całej Polsce. Bilety na imprezy w Waszym mieście zdobędziecie bez wychodzenia z domu. Z biletyna.pl to dziecinnie proste!

Wydarzenia dla najmłodszych

Święta i Sylwester to czas, kiedy również maluchy chcą miło spędzić czas z rodzicami i rodziną. Wiele wydarzeń odbywających się w tym okresie dedykowane jest właśnie im! Imprezy świąteczne, które zachwycą najmłodszych, to między innymi teatralne spektakle i wydarzenia związane ze Świętym Mikołajem. Maluchy chętnie wybiorą się też na projekcie świątecznych hitów kinowych, zwłaszcza bajek.

Koncert piosenek z filmowych bajek dla dzieci, odwiedziny w wiosce Świętego Mikołaja czy mikołajkowy spektakl to takie wydarzenia, na które możecie wybrać się całą rodziną. Każdy maluch będzie zachwycony. Zresztą nie tylko on!

Bilet do teatru, na koncert czy występ ulubionego kabaretu — idealny pomysł na prezent

Nie wiecie, jaki prezent podarować na święta partnerowi, siostrze lub mamie? A może szukacie upominku dla innej bliskiej Waszemu sercu osoby? Znalezienie takiego podarunku to nie lada wyzwanie! Jest jednak na to sposób! Co powiecie na bilet na interesujące wydarzenie — występ kabaretu, spektakl teatralny, premierę filmu czy koncert? W serwisie biletyna.pl na stronie Pomysł na Prezent znajdziecie wejściówki na różnego rodzaju wydarzenia, które doskonale nadają się na prezent.

Chcecie podarować komuś bliskiemu bilet na imprezę, ale nie wiecie, jakie wydarzenia go interesują? Nie martwcie się! Na takie problemy również mamy rozwiązanie — jest nim voucher o określonej kwocie. Takie rozwiązanie umożliwia osobie obdarowanej samodzielny wybór wydarzenia. Czyż to nie wspaniałe?!

Biletyna — miejsce stworzone z myślą o osobach poszukujących ciekawych wydarzeń w całej Polsce

Serwis internetowy biletyna.pl to strona dedykowana osobom, które nie lubią się nudzić. Dzięki nam znajdziecie interesujące Was wydarzenia bez wychodzenia z domu i kupicie na nie bilety. Pomoże Wam w tym intuicyjna wyszukiwarka!

Wyszukiwanie jest możliwe dzięki kilku filtrom. Umożliwiają one przeglądanie setek wydarzeń, grupując je między innymi według kategorii czy miejsca, w którym się odbywają. Wchodząc na stronę konkretnego wydarzenia, możecie zobaczyć szczegółowy terminarz imprezy w danym mieście, ceny biletów oraz opis wydarzenia. To co, zaczynamy?