koncert

Koncert Charytatywny - Spełniamy Marzenia Dzieci Chorych Onkologicznie

koncert

Koncert Charytatywny - Spełniamy Marzenia Dzieci Chorych Onkologicznie

Koncert Charytatywny - Spełniamy Marzenia Dzieci Chorych Onkologicznie - Bilety na koncert

Wspólnie z Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym organizujemy kolejny KONCERT CHARYTATYWNY. Część dochodu z tego koncertu przekażemy na pomoc dla dzieci chorych onkologicznie, objętych opieką przez Wojewódzki Szpital. Wystąpią obecnie najpopularniejsze polskie gwiazdy: MARGARET, ANDRZEJ PIASECZNY oraz DAWID KWIATKOWSKI.

MARGARET

Margaret – młoda Polska, popularna wokalistka- odkrycie roku 2012!!!!! Jej muzyczna kariera nabrała tempa wraz z debiutanckim singlem pt. „Thank you very much”, który błyskawicznie stał się prawdziwym hitem, zarówno w kraju, jak i zagranicą..
W 2014 roku ukazał się jej debiutancki album "Add The Blonde". Pochodząca z niego piosenka "Start A Fire" została oficjalnym hymnem Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn.
Margaret ma już na koncie kilkadziesiąt nominacji do polskich i zagranicznych nagród - między innymi aż 5 nominacji do ESKA Music Awards, oraz jedną statuetkę EMA.

ANDRZEJ PIASECZNY

Andrzej Piaseczny, jeden z najbardziej utytułowanych wokalistów, z multiplatynową sprzedażą swoich płyt. Najbardziej rozpoznawalny polski piosenkarz, autor tekstów i aktor, a także osobowość telewizyjna. Na koncercie usłyszymy utwory z najnowszego albumu, zatytułowanego „Kalejdoskop”. Jest to zestaw ulubionych polskich piosenek wokalisty. To utwory z lat 90-tych, zaaranżowane w ciekawy sposób przez młodego, niezwykle utalentowanego aranżera Roberta Lewandowskiego. Singlem zwiastującym ten album jest piosenka „Kalejdoskop szczęścia” utwór bardzo emocjonalny, dająca wiarę w dzień jutrzejszy. To jest piosenka niosąca obietnicę nowego życia. Nie jest to obietnica bez pokrycia.”

DAWID KWIATKOWSKI

Dawid Kwiatkowski to odkrycie 2013r. oraz najważniejszy debiut ostatnich lat. 19-letni wokalista, który szturmem zawojował polską scenę muzyczną zyskując setki tysięcy fanów w całym kraju, tym samym wyprzedając na pniu dwie biletowane trasy koncertowe. Każdy z koncertów Dawida jest wielkim, dokładnie przygotowanym show. Około 50 tysięcy sprzedanych płyt!!!! Pierwszy Polak, który otrzymał złotą płytę PRZED premierą, a kolejną pobił swój własny rekord, otrzymując platynową za krążek „Pop&Roll”. Dawid Kwiatkowski, który na początku grudnia wydał swój trzeci album, będzie go promował koncertem na Kieleckiej Kadzielni.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Występy były świetne! Każdy artysta dał z siebie wszystko i wystąpił w szczytnym celu. Uważam, że takie imprezy uczą młodzież tego, że swoje pieniądze można wydawać również na rzecz innych a przy okazji świetnie się bawić.Mam nadzieję, że w przyszłym roku również zobaczymy na scenie Dawida Kwiatkowskiego :)
O Piasku nie będę mówić, bo koncert dopracowany na 6. Margaret - mam wrażenie, że wspomagała się playbackiem - lepiej ogląda się ją nie na żywo. Kwiatkowski - fajnie bawił, ale niestety nagłośnienie miał okropne - basy zagłuszyły zupełnie jego głos. Szkoda, bo się starał... Cały koncert: DOBRY pomysł, zastanawia mnie tylko słowo w tytule "WIELKI" - spodziewałam się, że naprawdę wiele dzieciaków spełni marzenia, a nie tylko 4 czy 5 :(
Świetny koncert, wspaniali artyści, niezapomniane wspomnienia.
Było super

Polecane