koncert

Koncert Charytatywny - Spełniamy Marzenia Dzieci Chorych Onkologicznie

koncert

Koncert Charytatywny - Spełniamy Marzenia Dzieci Chorych Onkologicznie

Koncert Charytatywny - Spełniamy Marzenia Dzieci Chorych Onkologicznie - Bilety na koncert

Wspólnie z Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym organizujemy kolejny KONCERT CHARYTATYWNY. Część dochodu z tego koncertu przekażemy na pomoc dla dzieci chorych onkologicznie, objętych opieką przez Wojewódzki Szpital. Wystąpią obecnie najpopularniejsze polskie gwiazdy: MARGARET, ANDRZEJ PIASECZNY oraz DAWID KWIATKOWSKI.

MARGARET

Margaret – młoda Polska, popularna wokalistka- odkrycie roku 2012!!!!! Jej muzyczna kariera nabrała tempa wraz z debiutanckim singlem pt. „Thank you very much”, który błyskawicznie stał się prawdziwym hitem, zarówno w kraju, jak i zagranicą..
W 2014 roku ukazał się jej debiutancki album "Add The Blonde". Pochodząca z niego piosenka "Start A Fire" została oficjalnym hymnem Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn.
Margaret ma już na koncie kilkadziesiąt nominacji do polskich i zagranicznych nagród - między innymi aż 5 nominacji do ESKA Music Awards, oraz jedną statuetkę EMA.

ANDRZEJ PIASECZNY

Andrzej Piaseczny, jeden z najbardziej utytułowanych wokalistów, z multiplatynową sprzedażą swoich płyt. Najbardziej rozpoznawalny polski piosenkarz, autor tekstów i aktor, a także osobowość telewizyjna. Na koncercie usłyszymy utwory z najnowszego albumu, zatytułowanego „Kalejdoskop”. Jest to zestaw ulubionych polskich piosenek wokalisty. To utwory z lat 90-tych, zaaranżowane w ciekawy sposób przez młodego, niezwykle utalentowanego aranżera Roberta Lewandowskiego. Singlem zwiastującym ten album jest piosenka „Kalejdoskop szczęścia” utwór bardzo emocjonalny, dająca wiarę w dzień jutrzejszy. To jest piosenka niosąca obietnicę nowego życia. Nie jest to obietnica bez pokrycia.”

DAWID KWIATKOWSKI

Dawid Kwiatkowski to odkrycie 2013r. oraz najważniejszy debiut ostatnich lat. 19-letni wokalista, który szturmem zawojował polską scenę muzyczną zyskując setki tysięcy fanów w całym kraju, tym samym wyprzedając na pniu dwie biletowane trasy koncertowe. Każdy z koncertów Dawida jest wielkim, dokładnie przygotowanym show. Około 50 tysięcy sprzedanych płyt!!!! Pierwszy Polak, który otrzymał złotą płytę PRZED premierą, a kolejną pobił swój własny rekord, otrzymując platynową za krążek „Pop&Roll”. Dawid Kwiatkowski, który na początku grudnia wydał swój trzeci album, będzie go promował koncertem na Kieleckiej Kadzielni.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert Charytatywny - Spełniamy Marzenia Dzieci Chorych Onkologicznie

Występy były świetne! Każdy artysta dał z siebie wszystko i wystąpił w szczytnym celu. Uważam, że takie imprezy uczą młodzież tego, że swoje pieniądze można wydawać również na rzecz innych a przy okazji świetnie się bawić.Mam nadzieję, że w przyszłym roku również zobaczymy na scenie Dawida Kwiatkowskiego :)
O Piasku nie będę mówić, bo koncert dopracowany na 6. Margaret - mam wrażenie, że wspomagała się playbackiem - lepiej ogląda się ją nie na żywo. Kwiatkowski - fajnie bawił, ale niestety nagłośnienie miał okropne - basy zagłuszyły zupełnie jego głos. Szkoda, bo się starał... Cały koncert: DOBRY pomysł, zastanawia mnie tylko słowo w tytule "WIELKI" - spodziewałam się, że naprawdę wiele dzieciaków spełni marzenia, a nie tylko 4 czy 5 :(
Świetny koncert, wspaniali artyści, niezapomniane wspomnienia.
Było super

Polecane z kategorii koncert