koncert

Koncert Charytatywny - Sylwia Grzeszczak i Zakopower

koncert

Koncert Charytatywny - Sylwia Grzeszczak i Zakopower

Koncert Charytatywny - Sylwia Grzeszczak i Zakopower - Bilety na koncert

KONCERT CHARYTATYWNY
pt. BĘDZIE ZABAWA! 2.09.2017r. godz.19.00 Amfiteatr na Kadzielni

Wspólnie z Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym organizujemy kolejny KONCERT CHARYTATYWNY. Część dochodu z tego koncertu przekażemy na pomoc dla dzieci chorych onkologicznie, objętych opieką przez Wojewódzki Szpital. Wystąpią obecnie najpopularniejsze polskie gwiazdy: SYLWIA GRZESZCZAK ORAZ ZESPÓŁ ZAKOPOWER.

Sylwia Grzeszczak – najbardziej przebojowa wokalistka! Piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów. Wydała cztery albumy studyjne, skomponowała muzykę do filmu, singiel z filmu to hit radiowy ,,7 rzeczy”. Wydała trzy solowe albumy , z których ostatni ,,Tamta dziewczyna” uzyskał status podwójnie platynowej płyty. Jest to najczęsciej grany utwór w rozgłośniach radiowych!

Zespół Zakopower – to folkowa ,,dusza”, obleczona rockowym ,,ciałem:. Z jednej strony jest wierny korzeniom, z drugiej chętnie absorbujacy współczesne muzyczne nurty i tradycyjne folkowe instrumentarium pieknie równoważący groźnym pomrukiem gitary, mocnym uderzeniem rockowej sekcji rytmicznej czy jazzowymi dęciakami. Twarza zespołu z niepodrabialnym głosem jest Sebastian Karpiel-Bułecka.
TO BĘDZIE MUZYCZNA UCZTA!

Dzieci do 3 lat wchodzą na wydarzenie za darmo

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert Charytatywny - Sylwia Grzeszczak i Zakopower

Koncerty świetne. Zwłaszcza pozytywnie zaskoczyła nas Sylwia Grzeszczak z zupełnie innymi niż na studyjnych płytach aranżacjami swoich przebojów, często w mocno rockowym stylu! Może kolejna płyta w takim właśnie charakterze - byłoby super! Zgrzyt tylko z biletami!!! Nie wiem czy to wina organizatora, czy portalu, na którym zakupiłem bilety, ale przesadzono nas z miejsc VIP które klikałem dokonując wyboru na inne miejsca, tłumacząc, że te nie były dostępne w sprzedaży internetowej. Były też niezłe, ale przyjemnie nie było. Niedociągnięcia, niestety typowo zaściankowe - wiadomo Polska B - ważniejszy radny wychodzący po części oficjalnej. Proponuję wobec tego jednak uważać na portal Biletyna i sprawdzać czy oferowane bilety rzeczywiście isntieją i będą dostępne.
Piontek1717 05.09.2017 10:59
Sylwia pięknie rozgrzała publiczność swoim profesjonalizmem, Zakopower stonował emocje , bisowy utwór to wspaniała kwintesencja ich artyzmu- :)Mam zastrzeżenia do samych orgaznizatorów ,ze względu na duże opóźnienie i prowadzących , ponieważ brakowało zwyczajnie energii w zapowiedziach.
Koncert fajny - gdy juz się zaczął. Opoźnienie 50minut. Scenografia....kiepska. Prowadzący wszystko czytali z kartek. Wykonawcy - jak zwykle przygotowani bez zarzutu
bardzo fajny występ Sylwii Grzeszczak, ma niesamowity głos oraz niesamowite jest co z nim robi a także to co robi na scenie, bardzo szczytny cel imprezy
Koncert fantastyczny. Klimat, świetne aranżacje piosenek i bezpiecznie. Dziękujemy.
Pomimo niskiej temperatury na zewnątrz, było całkiem gorąco, super występ Sylwii Grzeszczak!!
Dzień dobry - najlepszym przykładem dlaczego oceniam to tak słabo jest fakt że podczas występu Zakopawer publiczność porostu opuściła amfiteatr i to nie kilka osób tylko 80 % publiczności . Zespół P. Grzeszczak słabizna i miernota . Jedyna dobra rzecz z tej imprezy to fakt ze to impreza charytatywna i komuś te pieniądze pomogą.
Koncert zostanie w moim sercu do końca życia!!! Sylwia Grzeszczak jest NAJLEPSZA!!!
Sylwia jak zwykle MEGA!

Polecane z kategorii koncert