koncert

Koncert Charytatywny dla Igi Kaczmarczyk - CLEO

koncert

Koncert Charytatywny dla Igi Kaczmarczyk - CLEO

Koncert Charytatywny dla Igi Kaczmarczyk - CLEO - Bilety na koncert

Fundacja Kultury Ziemi Sandomierskiej Koncert Charytatywny dla Igi Kaczmarczyk chorej na SMA typu 1
Dochód w całości będzie przekazany na zbiórkę. https://www.siepomaga.pl/igunia
Iga przyszła na świat latem 2021 roku. Obniżona aktywność motoryczna w wieku dwóch miesięcy, osłabiona kontrola główki oraz widoczna hipotonia mięśniowa bardzo nas zaniepokoiły i skłoniły do konsultacji z lekarzami. Diagnoza ogromnie nas przeraziła… Wyniki badań genetycznych potwierdziły u naszej córeczki rdzeniowy zanik mięśni typu 1. (SMA 1). To bardzo ciężka choroba, która wyniszcza, powoli, ale skutecznie...

CLEO – wokalistka, autorka tekstów, malarka, projektantka - kobieta wielu talentów. Dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem, królowa YouTub i pierwsza Słowianka Rzeczpospolitej.
Kształtowała swój wokal w kierunku muzyki: Soul, Gospel, R’n’B, Funk i Hip Hop, fascynując się wielkimi divami światowej sceny – Aretha Franklin, Whitney Houston, Patti LaBelle, Chaka Khan, Laryn Hill.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Koncert Charytatywny dla Igi Kaczmarczyk - CLEO

rewelaca
Było super
Świetna impreza. Kameralna sala, ale super występ. Artystka bardzo sympatyczna i otwarta na Publiczność. Miła i przyjazna atmosfera. Super wyjście Rodzinne. Wspominamy z uśmiechami na twarzy.
Bardzo fajne występy :)
Super zabawa świetna inicjatywa
SUPER SWIETNIE WIECEJ TAKICH IMPREZ
Było super, mega zabawa. Alicja Śmielak rewelacja. Pozdrawiam
było super
Super impreza, kulturalni prowadzący, miłe i zdolne dziewczyny "suuportki", no a gwiazda główna - pełna profeska. Mile spędzony czas , szczytny cel i fajna zabawa.
ładnie, ale organizacja nie bardzo ,koszt biletu wysoki, ale nie dopilnowane , by za tak drogi bilet nie można było oglądać koncertu na siedząco, pozwolono wysokim mężczyznom stanąć przed sceną i na dodatek na ramionach trzymać duże dziecko, pomimo interwencji nikt z organizatorów nie zareagował, usłyszałam odpowiedź " no tacy są ludzie", przykre ,spodziewałam się, że osoby z obsługi koncertu powinny zareagować na takie zajście. Cel jak najbardziej bardzo szlachetny i dobrze, że się koncert odbył, ale niestety nikt nie zadbał oto, żeby było widać występujące osoby na scenie Dobrze, że kwota za bilety przeznaczona jest na szlachetny cel , bo w przeciwnym razie duża ilość widzów zażyczyła by sobie częściowego zwrotu kosztów za bilet wstępu. Jeśli drugi raz będzie organizowany podobny koncert , proszę zwrócić uwagę na w/w zajście. Jak bym wiedziała, że tak będzie to bym nie poszła, a 100,- zł. przekazała na konto chorej dziewczynki. Obyło by się bez nerwów. Z pozdrowieniem
Było świętnie, zarówno Cleo jak i inne gwiazdy, śpiewały fantastycznie. Występ i organizacja super.
Super impreza , Cleo zrobiła naprawde super występ. Tym bardziej, że był to koncert charytatywny więc cegiełka w postaci biletu od nas została dołożona!!! Super inicjatywa. !!!
Jak zwykle koncert na najwyższym poziomie! Masa pozytywnej energii! I wokal.. klasa👌🏼 Było meeeeega❤️
Super cel, super zabawa...
Najlepszy koncert charytatywny ❤️

Polecane z kategorii koncert