koncert

Koncert Doroty Osińskiej

koncert

Koncert Doroty Osińskiej

Koncert Doroty Osińskiej - Bilety na koncert

Amfiteatr zaprasza na liryczny powiew wiosny, czyli koncert Doroty Osińskiej - drobnej wokalistki o potężnym głosie.

O niezwykle muzykalnej i wrażliwej wrocławiance zrobiło się głośno w 2013 roku, gdy wzruszyła jurorów programu „The Voice of Poland”. Finalnie Dorota zajęła II miejsce. Jednak jej muzyczna kariera zaczęła się znacznie wcześniej, bo w 1999 roku, kiedy wyróżniła się w konkursie na interpretację piosenek Agnieszki Osieckiej.

Dorota Osińska ma na koncie m.in. Grand Prix konkursu piosenki artystycznej w Rybniku, nagrodę jury 37. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, czy nagrodę specjalną zdobytą na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Mistrzyni wokalnego liryzmu wystąpi w Amfiteatrze razem z zespołem.

Bilety dostępne w Amfiteatrze oraz na Biletyna.pl – w przedsprzedaży 20 zł. W dniu koncertu 30 zł.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert Doroty Osińskiej

Dotknąłem promieni wschodzącego Słońca! Poczułem przenikliwą samotność, w Sali pełnej ludzi! Otarłem spływającą po policzku łzę wzruszenia! Doznałem radości ze wspólnego wykonania piosenki z Aniołem! ? byłem na koncercie Pani Doroty Osińskiej! Jak nie wspomnieć o Muzykach towarzyszących Pani Dorocie. Pan Paweł ? instrument klawiszowy i Pan ?Siwy? ? instrumenty perkusyjne. Stworzyli tak niezwykłą przestrzeń muzyczną, że cała magia tego wieczoru mogła się spełnić! (wybaczcie mi Panowie, ale nie zapamiętałem waszych nazwisk) Potem, kilka minut rozmowy z Panią Dorotą, w trakcie podpisywania płyty. Ciepła, dowcipna, sympatyczna, ujmująca wdziękiem i osobistym urokiem. Aż dziw, że przed chwilą stała na scenie i rozrywała duszę i serce. I wywołała lawinę emocji, z których tylko niewiele udało mi się ubrać w słowa. DZIĘKUJĘ!!! Szkoda tylko, że nie było przerwy w koncercie. Przydałaby się choć kilkuminutowa chwila oddechu od niezwykłych wrażeń.
To był niezapomniany koncert. Pani Dorota poprzez taką naturalność i przepiękny głos sprawiła, że każdy mógł odpocząć, zrelaksować się, ale też spojrzeć na swoje zakamarki duszy. Oraganizacja bardzo dobra, klimat i atmosfera bardzo sprzyjały pozytywnym myślom. Dziękuję, bardzo mi się podobało.

Polecane z kategorii koncert