Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

koncert

Koncert Finałowy WOKALISTÓW w ramach MWJ sPOKo Jazz Puławy 2022

koncert

Koncert Finałowy WOKALISTÓW w ramach MWJ sPOKo Jazz Puławy 2022

Koncert Finałowy WOKALISTÓW w ramach MWJ sPOKo Jazz Puławy 2022 - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Koncert Finałowy WOKALISTÓW w ramach MWJ sPOKo Jazz Puławy 2022

Przez kilka lipcowych dni, na wieczornych koncertach i jam sessions w naszym Ośrodku nieprzerwanie królować będzie muzyka jazzowa. Na miłośników tego gatunku czeka wiele atrakcji, w tym dwa wyjątkowe wydarzenia – Koncert Finałowy Wokalistów i Koncert Finałowy – podsumowujące tegoroczne zmagania jazzowe.

Finałowe występy odbędą się w piątek i sobotę, 8 i 9 lipca o godz. 19:00 w sali widowiskowej POK „Dom Chemika”. Zaprezentują się w nich utalentowani uczestnicy warsztatów - podopieczni z klasywokalneji ośmiu instrumentalnych. Wspierać ich będąznakomici pedagodzy i muzycy w sekcji rytmicznej.

Tradycyjnie już, na koncercie podsumowującym warsztaty, wystąpią nie tylko zespoły złożone z wokalistów i instrumentalistów oraz sekcji akompaniującej. Będziemy mieli także możliwość posłuchania występu big bandu jazzowego, który przez podczas warsztatowych zajęć ćwiczył będzie pod okiem puzonisty Jacka Namysłowskiego.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie POK i na Biletyna.pl.

Na wszystkie koncerty w ramach Międzynarodowych Warsztatów Jazzowych dostępne są karnety w cenie 100 zł. Karnet można zakupić w kasie POK, tel.: 81 458 67 21.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Koncert Finałowy WOKALISTÓW w ramach MWJ sPOKo Jazz Puławy 2022

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert