koncert

Koncert Galowy - Akademia Baletu Masterclass

koncert

Koncert Galowy - Akademia Baletu Masterclass

Koncert Galowy - Akademia Baletu Masterclass - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Akademia Baletu Masterclass założona została przez wieloletnią pierwszą solistkę Polskiego Baletu Narodowego Izabelę Milewską, z pasji do tańca klasycznego i miłości do ludzi. Akademia istnieje na mapie Warszawy od ponad sześciu lat, stanowiąc przestrzeń artystyczną, w której każdy miłośnik sztuki baletowej może odnaleźć miejsce dla siebie – nie tylko poprzez uczestnictwo w zajęciach nauki tańca klasycznego, prowadzonych przez znakomitych pedagogów, lecz również poprzez na przykład uczestnictwo we wspólnych warsztatach wyjazdowych czy wieczorach filmowych. Zajęcia dedykowane są przede wszystkim osobom dorosłym.

Akademia Baletu Masterclass to nie tylko szkoła tańca, to przede wszystkim ludzie, których łączy miłość do sztuki baletowej i potrzeba wyrażania swych emocji poprzez ruch. Wierzymy, że nie ma piękniejszej formy sprawdzenia swych sił i nabytych przez cały rok pracy umiejętności, niż występ na scenie.

Dlatego też chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa na Koncert Galowy w którym kursanci Akademii zaprezentują efekty całorocznej pracy artystycznej.

W programie koncertu zaprezentowane będą partie solowe oraz tańce zespołowe ze znanych szerokiej publiczności baletów: „Jezioro Łabędzie” , „Bajadera” „ Giselle”, a także układy taneczne do współczesnych utworów.

Dodatkową atrakcją wydarzenia
będzie wystawa fotografii Adama Kozala - pedagoga Akademii i wieloletniego solisty Polskiego Baletu Narodowego. Te magiczne zdjęcia obrazujące wyjątkowe miejsca i pełnych pasji ludzi z pewnością wzbudzą Państwa zainteresowanie.

Serdecznie zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Warszawa

Recenzje i opinie: Koncert Galowy - Akademia Baletu Masterclass

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert