koncert

Koncert Galowy Międzynarodowego Festiwalu Operetkowo-Musicalowego im. I. Borowickiej

koncert

Koncert Galowy Międzynarodowego Festiwalu Operetkowo-Musicalowego im. I. Borowickiej

Koncert Galowy Międzynarodowego Festiwalu Operetkowo-Musicalowego im. I. Borowickiej - Bilety na koncert

W Gali Operetkowo-Musicalowej wystąpią najpiękniejsze głosy z całego świata, laureaci światowego konkursu operetkowo-musicalowego (kilku edycji), a także gwiazdy tego gatunku muzyki na czele z Maestro Wiesławem Ochmanem, który nie tylko zaśpiewa, ale w lekki i dowcipny sposób poprowadzi koncert.
Śpiewającym i tańczącym artystom towarzyszyć będzie orkiestra składająca się z instrumentalistów Filhrmonii Krakowskiej pod batutą Jerzego Sobeńki.
W programie najpiękniejsze arie i duety ze znanych i lubianych operetek i musicali: I. Kálmána, F. Lehára, J. Straussa,J. Offenbacha,A. L. Webbera czy F. Loewe'go.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym Koncercie, który już od 10 lat dostarcza niezapomniane emocje.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Koncert Galowy Międzynarodowego Festiwalu Operetkowo-Musicalowego im. I. Borowickiej

Super event!!! Daję 6 gwiazdek na pięć, szczególnie dla pana Wiesława Ochmana!!!
Koncert znakomity wraz z prowadzącym Wiesławem Ochmanem, który sypała anegdotami. Soliści o pięknych głosach. Z prawdziwą przyjemnością słuchałam wszystkich utworów. Dziękuję za koncert!
Bilety były prezentem dla mojej żony o okazały się prezentem w pełni trafionym. Była zachwycona.
Wspaniały koncert, jeszcze nigdy tak dobrze nie bawiliśmy niż na tym koncercie. Gorąco polecamy, chętnie poszlibyśmy na kolejny taki koncert
Doskonałe wydarzenie! Wspaniały Wiesław Ochman!
Brakowało jakiejkolwiek informacji o programie i wykonawcach. W dzisiejszych czasach wystarczyłaby jedna kartka napisana na komputerze i powielona na kserokopiarce. A w samych występach no cóż 4 pozycje operetkowe, ani jednej musicalowej. Skromniutko, bardzo. Szkoda

Polecane z kategorii koncert