koncert

Koncert Galowy "Piosenka w Meloniku"

koncert

Koncert Galowy "Piosenka w Meloniku"

Koncert Galowy "Piosenka w Meloniku" - Bilety na koncert

Rzeszowski Dom Kultury już po raz trzeci zaprasza na Koncert Galowy z udziałem Laureatów oraz gwiazd Ogólnopolskiego Festiwalu „Piosenka w Meloniku”. Wyjątkowe widowisko artystyczne, które poprowadzi Robert Janowski odbędzie się w sobotę 4 kwietnia 2020 roku o godzinie 18:00 w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie przy ul. Chopina 30 i będzie stanowić uroczyste podsumowanie 10-lecia Festiwalu.

Gwiazdą tegorocznego Koncertu Galowego Festiwalu „Piosenka w Meloniku” będzie Michał Szpak – polski wokalista znany szerokiej publiczności z takich przebojów, jak „Color Of Your Life”, „Byle Być Sobą” czy „Don’t Poison Your Heart”. Był on Laureatem „SuperPremiery 2015” w 52. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, Finalistą Konkursu Eurowizji w Sztokholmie, zdobywcą Grand Prix Publiczności w 53. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz Telekamery 2018 w kategorii „Najlepszy Juror”. Aktualnie pełni rolę jurora w programach „The Voice of Poland” oraz „Szansa na sukces. Eurowizja 2020”.

  1. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku” jest organizowany przez Rzeszowski Dom Kultury pod Honorowym Patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowego Centrum Kultury, Prezydenta Miasta Rzeszowa, Wojewody Podkarpackiego oraz Marszałka Województwa Podkarpackiego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert Galowy "Piosenka w Meloniku"

Profesjonalnie prowadzony przez Pana Roberta Janowskiego koncert bardzo mi się podobał. Zaskoczył mnie wysoki poziom młodych wykonawców i ich wspaniałe głosy. Występ Nataszy Urbańskiej uświetnił to wydarzenie. Postaram się, jeżeli tylko będzie taka możliwość, wziąć udział w 10 Jubileuszowym koncercie.
Wydarzenie na najwyższym poziomie. Występ Pani Nataszy Urbańskiej rewelacyjny!
Byłem po raz pierwszy mimo tego ze to już 9 edycja. Jestem miłe zaskoczony organizacja i poziomem. Oby tak dalej.
Byłam po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni! Niesamowite przeżycia dzięki wspaniałym ,mlodym artystom. Koncert Nataszy Urbańskiej niezapomniany! Polecam każdemu Piosenkę w Meloniku!
Wspaniały koncert. Bardzo młodzi wykonawcy, z ogromnym talentem. Zaprezentowali sie na scenie wyśmienicie. Wystep Nataszy Urbańskiej rewelacyjny.Cudownie spędzony wieczór.
Wysoki poziom wykonawców.
Fajnie zorganizowany festiwal, w przyszły roku też będę.
Koncert wspaniały. Jedyny minus to sprzedaż dwóch biletów na jedno miejsce(rząd 1 miejsce 13 )-dobrze że byłem pierwszy.
Piekne wydarzenie wiadomo z powodu braku wykonawcy z przyczyn wiadomych czuje sie troche niedosytu.Ale w sumie bylo super.
Koncert spełnił nasze oczekiwania, wyszliśmy oczarowani występami laureatów. Również recital Roberta Janowskiego i występ włoskiego gościa bardzo nam się podobały. Całość była po prostu świetna.
Super! Bardzo mnie uduchowiło i wzruszyło. Cena biletów przystępna, sala kameralna. Tak trzymać! Więcej takich koncertów!
Było pięknie. Oby więcej takich koncertów.
Byłoby 5 gwiazdek, ale z powodu nie wystąpienia Michała Szpaka odcinam 1 :) Poza tym dobra organizacja, miła obsługa i atmosfera z zaprowadzeniem do właściwego miejsca.

Polecane z kategorii koncert