koncert

Koncert Galowy "Piosenka w Meloniku"

koncert

Koncert Galowy "Piosenka w Meloniku"

Koncert Galowy "Piosenka w Meloniku" - Bilety na koncert

Rzeszowski Dom Kultury już po raz trzeci zaprasza na Koncert Galowy z udziałem Laureatów oraz gwiazd Ogólnopolskiego Festiwalu „Piosenka w Meloniku”. Wyjątkowe widowisko artystyczne, które poprowadzi Robert Janowski odbędzie się w sobotę 4 kwietnia 2020 roku o godzinie 18:00 w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie przy ul. Chopina 30 i będzie stanowić uroczyste podsumowanie 10-lecia Festiwalu.

Gwiazdą tegorocznego Koncertu Galowego Festiwalu „Piosenka w Meloniku” będzie Michał Szpak – polski wokalista znany szerokiej publiczności z takich przebojów, jak „Color Of Your Life”, „Byle Być Sobą” czy „Don’t Poison Your Heart”. Był on Laureatem „SuperPremiery 2015” w 52. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, Finalistą Konkursu Eurowizji w Sztokholmie, zdobywcą Grand Prix Publiczności w 53. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz Telekamery 2018 w kategorii „Najlepszy Juror”. Aktualnie pełni rolę jurora w programach „The Voice of Poland” oraz „Szansa na sukces. Eurowizja 2020”.

  1. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku” jest organizowany przez Rzeszowski Dom Kultury pod Honorowym Patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowego Centrum Kultury, Prezydenta Miasta Rzeszowa, Wojewody Podkarpackiego oraz Marszałka Województwa Podkarpackiego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Profesjonalnie prowadzony przez Pana Roberta Janowskiego koncert bardzo mi się podobał. Zaskoczył mnie wysoki poziom młodych wykonawców i ich wspaniałe głosy. Występ Nataszy Urbańskiej uświetnił to wydarzenie. Postaram się, jeżeli tylko będzie taka możliwość, wziąć udział w 10 Jubileuszowym koncercie.
Wydarzenie na najwyższym poziomie. Występ Pani Nataszy Urbańskiej rewelacyjny!
Byłem po raz pierwszy mimo tego ze to już 9 edycja. Jestem miłe zaskoczony organizacja i poziomem. Oby tak dalej.
Byłam po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni! Niesamowite przeżycia dzięki wspaniałym ,mlodym artystom. Koncert Nataszy Urbańskiej niezapomniany! Polecam każdemu Piosenkę w Meloniku!
Wspaniały koncert. Bardzo młodzi wykonawcy, z ogromnym talentem. Zaprezentowali sie na scenie wyśmienicie. Wystep Nataszy Urbańskiej rewelacyjny.Cudownie spędzony wieczór.
Wysoki poziom wykonawców.
Fajnie zorganizowany festiwal, w przyszły roku też będę.
Koncert wspaniały. Jedyny minus to sprzedaż dwóch biletów na jedno miejsce(rząd 1 miejsce 13 )-dobrze że byłem pierwszy.
Piekne wydarzenie wiadomo z powodu braku wykonawcy z przyczyn wiadomych czuje sie troche niedosytu.Ale w sumie bylo super.
Koncert spełnił nasze oczekiwania, wyszliśmy oczarowani występami laureatów. Również recital Roberta Janowskiego i występ włoskiego gościa bardzo nam się podobały. Całość była po prostu świetna.
Super! Bardzo mnie uduchowiło i wzruszyło. Cena biletów przystępna, sala kameralna. Tak trzymać! Więcej takich koncertów!
Było pięknie. Oby więcej takich koncertów.
Byłoby 5 gwiazdek, ale z powodu nie wystąpienia Michała Szpaka odcinam 1 :) Poza tym dobra organizacja, miła obsługa i atmosfera z zaprowadzeniem do właściwego miejsca.

Polecane