koncert

Koncert Gwiazd znanych i lubianych z telewizji - Kola i Jula, Duo Fenix i Sonitus

koncert

Koncert Gwiazd znanych i lubianych z telewizji - Kola i Jula, Duo Fenix i Sonitus

Koncert Gwiazd znanych i lubianych z telewizji - Kola i Jula, Duo Fenix i Sonitus - Bilety na koncert

Zapraszamy serdecznie na Koncert Gwiazd znanych i lubianych z Telewizji, który przeniesie Państwa w świat pięknej muzyki, magii i niepowtarzalnych wrażeń. W tą podróż zabiorą Państwo znani artyści z telewizji i rozgłośni radiowych, a całość koncertu poprowadzi dla Państwa doskonale prezenter radiowy i telewizyjny Eugeniusz Witek Geno.

W dniu 29 września, na scenie DK „GAMA” specjalnie dla Państwa wystąpią:

Kola i Jula wokalistki znane od lat, które potrafią zaczarować swoim śpiewem. Kornelia od lat związana z muzyką. Śpiewała w Zespole Pieśni i tańca oraz współpracowała z kapelą Józka Poloka. Justyna to laureatka wielu ogólnopolskich i wojewódzkich przeglądów wokalnych, a także zwyciężczyni wielu konkursów recytatorskich.

Obecnie od 11 lat prowadzą cieszący się ogromną popularnością Koncert Życzeń w Telewizji oraz rozwijają nieustannie swoją twórczość muzyczną. Najpopularniejszymi ich utworami to piosenka Życie to Dar, Serce nie Kłamie, Kwiaty, Skarbonka. Kola i Jula to na pewno duet, który zostanie Państwu na długo w pamięci.

https://www.youtube.com/watch?v=4MVh-x5DNKU

Duo Fenix czyli Dwa Fyniki to twórcy takich piosenek jak „Przeznaczenie”, Na krawędzi dnia”, „ Kwiatuszku”
Na ich repertuar składają się piosenki biesiadne, kabaretowe. Krysia i Waldi to przede wszystkim duet który ma żywy dialog z publicznością. Rozbawią i zaproponują świetną zabawę. Zespól ten od ponad 20 lat koncertuje w kraju i za granicą prezentując swój dorobek artystyczny.

https://www.youtube.com/watch?v=pCuOR0lCx9Q

Grupa Sonitus to śpiewające Panie, które z sukcesem podbijają scenę muzyczną. Ich utwory można słuchać w rozgłośniach radiowych i stacjach telewizyjnych. Ich aranżację są stylizowane na lata 50-60 ubiegłego wieku. Teksty ich piosenek mówią o codziennym życiu i radości. Do najbardziej znanych piosenek należą: Greckie Wino, Karuzela Życia, Siewierskie Dukaty.

https://www.youtube.com/watch?v=lenliSz_7bM

Serdecznie zapraszamy na koncert pełen wrażeń!!!!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert Gwiazd znanych i lubianych z telewizji - Kola i Jula, Duo Fenix i Sonitus

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert