koncert

Koncert Julii Pietruchy w WCK

koncert

Koncert Julii Pietruchy w WCK

Koncert Julii Pietruchy w WCK - Bilety na koncert

Na co dzień znana ze szklanego ekranu, świetna aktorka i bardzo utalentowana piosenkarka Julia Pietrucha, pojawi się podczas najnowszej trasy koncertowej „FOLK it! TOUR” w Wodzisławskim Centrum Kultury. Koncert obędzie się w sobotę, 7 marca o godzinie 18:00.

Julia Pietrucha, autorka tekstów, która upodobała sobie grę na ukulele, od kilkunastu sezonów z sukcesem koncertuje po Polsce zarażając publiczność swoją energią oraz wyjątkowym głosem i piosenkami. I chociaż zasłynęła jako aktorka serialowa i filmowa, w kwietniu 2016 roku samodzielnie wydała swój debiutancki album „Parsley” zainspirowany kilkumiesięczną podróżą po Azji. Płyta zawiera 15 autorskich piosenek w balladowym klimacie pop, z elementami folku i dźwiękami ukulele. Kilka miesięcy po premierze pierwszej płyty artystka przeprowadziła się nad morze. Miejsce to bardzo szybko stało się dla niej inspiracją do napisania utworów na drugi album „Postcards from the seaside”.

Koncert w Wodzisławskim Centrum Kultury będzie częścią trasy koncertowej pod nazwą „ FOLK it! TOUR”. Artystce na scenie będą towarzyszyć multiinstrumentaliści. Jak sama mówi, na zebraną publiczność czekać będzie wiele niespodzianek i nie tylko tych repertuarowych.

  • Zapraszam na wieczór pełen muzycznego optymizmu i dobrych emocji. Będzie to ciekawe spotkanie z niebanalną artystką, która świetnie odnajduje się na scenie - zachęca Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Koncert obędzie się 7 marca o godzinie 18:00. Bilety w cenie 70 zł (do 14 lutego), później 80 zł są do nabycia w kasie WCK oraz za pośrednictwem strony biletyna.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert Julii Pietruchy w WCK

Super atmosfera i bardzo miło spędzony czas...
Piękny koncert, na najwyższym poziomie. Spędziłyśmy z siostrą miły wieczór. Oby więcej takich gości w WCK
Wspaniały koncert!
Przecudny koncert ! Muzycy i Julia wprowadzili nas w wyśmienity nastrój a przeplatanie koncertu anegdotami pozwoliło poczuć się jak na fajnym spotkaniu z przyjaciółmi. Polecam.
Niesamowita Julka, koncert na kilka bisów
Bardzo dobry koncert! Świetne nagłośnienie
Koncert o wyjątkowym charakterze, doskonały kontakt zespołu z publicznością, muzyka łagodząca obyczaje, wychodząc z koncertu mieliśmy uczucie jakbyśmy żyli w trochę lepszym świecie

Polecane z kategorii koncert