Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Koncert KUBAŃCZYK

koncert

Koncert KUBAŃCZYK

Koncert  KUBAŃCZYK - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Koncert „KUBAŃCZYK”
Zapraszamy miłośników dobrego bujania i hip hopowych rytmów 15 października do sali teatralnej WCK! Na naszej energicznej scenie pojawi się KUBAŃCZYK, a support przed nim zagra „młoda krew” MTZ.
Tej nocy usłyszycie na żywo Kubańczyka i jego hity takie jak: „Zwykły Chłopak”, „Lady Pank”, „Z Tobą” oraz kultowy kawałek „Zatańczysz ze mną”. Spodziewajcie się niesamowitych wrażeń i masy energicznej muzyki! Startujemy o 19:00! Publiczność rozgrzeje support MTZ (Kuba Hajok), natomiast sam Kubańczyk wystąpi o 19:30.
Kubańczyk (Jakub Klas) - polski raper, influencer i amatorski zawodnik MMA. Swoją wielką pasję do rapu odkrył za sprawą producenta muzycznego Pawbeatsa. Pierwszą EP-ką wydaną przez Kubańczyka była płyta „Dzień po dniu”. Dostała ona miano Białego Kruka, oznaczającego coś niezwykle rzadkiego i unikatowego. W 2019 roku Kubańczyk dołączył do popularnego polskiego twórcy internetowego Kruszwila i jego ekipy. W 2020 roku nawiązał współpracę z wytwórnią muzyczną Step Records i 29 maja 2020 roku wydał swój drugi album muzyczny pt. „Cały ja”. Niecały rok później, bo 2 kwietnia 2021 roku, ukazała się kolejna płyta rapera o nazwie „Młody kot”. Podobnie, jak "Cały ja" płyta zyskała wielką popularność i uznanie u fanów rapera. Jesienią tego samego roku Kubańczyk wydał swoją czwartą płytę pt. „Dzień po dniu 2”, nawiązującą do jego pierwszej EP-ki. Obecnie Kubańczyk góruje w rankingach Spotify, a w ostatnich miesiącach zyskał ponad milionową liczbę słuchaczy i grono cały czas się powiększa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Koncert KUBAŃCZYK


Jak działają recenzje?
Najlepszy koncert na jakim byłem
Szalson 16.10.2022 19:39
Wspaniały Koncert
Wiki 16.10.2022 12:51

Polecane z kategorii koncert