koncert

Koncert Karnawałowy "Orkiestra Ponticello oraz soliści"

koncert

Koncert Karnawałowy "Orkiestra Ponticello oraz soliści"

Koncert Karnawałowy "Orkiestra Ponticello oraz soliści" - Bilety na koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na Koncert Karnawałowy w wykonaniu Orkiestry Ponticello oraz solistów.

6 lutego sala Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu wypełni się dźwiękami walcy, polek, czardaszy i arii znanych kompozytorów: Johanna Straussa, Emmericha Kalmanna, czy Franza Lehara. Ponad 30 osobowa orkiestra wraz z solistami zabierze Państwa w niezwykłą podróż muzyczną.

Orkiestra Ponticello swą działalność rozpoczęła w listopadzie 2009 roku pod patronatem Urzędu Gminy Bojszowy. Dyrektorem artystycznym i dyrygentem jest Robert Koźbiał. Zespół składający się z absolwentów Akademii Muzycznych w krótkim czasie zyskał uznanie wśród wielu słuchaczy uczestniczących. Repertuar jest bardzo zróżnicowany; od muzyki dawnej – klasycznej, operowej do tzw. nowych form muzycznych – takich jak muzyka filmowa, musicalowa czy rozrywkowa.

Koncert odbędzie się 6 lutego 2022 r., o godz. 18:00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu. Bilety w cenie: 65, 70 i 75 zł można nabyć w sekretariacie ośrodka kultury lub na portalu na stronach: kulturasuszec.pl/kup-bilet, biletyna.pl.

Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu, ul. Ogrodowa 22, 43-267 Suszec, tel.: 32 212 44 91 wew. 23, e-mail: kasia@kulturasuszec.pl.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Koncert Karnawałowy "Orkiestra Ponticello oraz soliści"

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert