koncert

Koncert MIRT/TER

koncert

Koncert MIRT/TER

Koncert MIRT/TER - Bilety na koncert

Mirt i Ter toną w kablach, od lat unikają laptopów i komputerów, skupiając się na syntezatorach modularnych – analogowych instrumentach elektronicznych, których historia sięga początku lat 60. Przeciwwagą dla powtarzalności, która jest fundamentem ich muzycznych poszukiwań, jest równie ważna dla artystów improwizacja.

Tomek Mirt – ceniony muzyk, współtwórca pierwszej polskiej manufaktury produkującej syntezatory modularne. Współpracował z wieloma ważnymi dla sceny elektronicznej i eksperymentalnej artystami z całego świata, m.in. z Wolframem, Angelicą Castelo, czy Black Forest/Black Sea. W swoim dorobku ma kilkanaście albumów, w tym dziewięć solowo wydanych w Polsce, Włoszech i USA.

Magda Ter – jedna z niewielu kobiet w Polsce grających na żywo na syntezatorach modularnych. Przez szereg lat występowała w zespole Brasil and the Gallowbrothers Band. Jej solowy debiut „Fingerprints” spotkał się z ciepłym przyjęciem zarówno w Polsce, jak i poza nią. Występowała na prestiżowych imprezach w kraju i za granicą.

Wstęp jest za darmo!
Aby otrzymać bilet, proszę przejść całą procedurę zaznaczając dowolny bank do przelewu i na końcu zaznaczając "zamówienie z obowiązkiem zapłaty".
Ponieważ bilety są za darmo, w żaden sposób nie zostaną Państwo obciążeni żadnymi kosztami.
Bilety w postaci PDF powinny dotrzeć do Państwa w następnym dniu roboczym.
W razie pytań proszę dzwonić na telefon obsługi klienta biletyna.pl 0 22 666 98 08.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert MIRT/TER

Genialne brzmienie analogowych syntezatorów niestety zostało zmasakrowane przez słabe nagłośnienie - prawdopodobnie spowodowane niską jakością sprzętu nagłośnieniowego.
Bardzo fajny, kameralny występ. Świetne miejsce.
Bardzo dobry koncert, chyba najlepszy M/T jaki słyszałem na żywo :)

Polecane z kategorii koncert