koncert

Koncert Maria Sadowska Jazz na ulicach

koncert

Koncert Maria Sadowska Jazz na ulicach

Koncert Maria Sadowska Jazz na ulicach - Bilety na koncert

Maria Sadowska to artystka multidyscyplinarna: piosenkarka wykonująca muzykę jazz, pop, funk i elektroniczną, autorka tekstów, kompozytorka, scenarzystka, reżyserka filmowa, jurorka programu „The Voice of Poland”. Ma na koncie 11 płyt (w tym dwie wydane w Japonii). Na scenie BOK-u wystąpi z materiałem ze swojej ostatniej płyty „Jazz na ulicach” – albumu, który w zaledwie trzy miesiące od premiery uzyskał status Złotej Płyty.

Podczas koncertu, w ramach projektu WYCHODZĘ Z RODZICAMI, Białołęcki Ośrodek Kultury zapewnia opiekę nad dziećmi w wieku 3-8 lat. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy: kasa@bok.waw.pl lub 22 300 48 00 wew. 2.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert Maria Sadowska Jazz na ulicach

Rewelacja! Czad! Mega energia! Świetny koncert! Marysia cudowna! I wszyscy występujący na scenie również!:)
Koncert wspaniały. Maria Sadowska przecudowna. Cała dla widza. Moc emocji. Prawdziwy artysta.
Koncert jak i organizacja czadowo. Najlepszy koncert ever oby częściej takie koncerty odbywały się. Niesamowita energia. Petarda wokalna
Koncert pełen pozytywnej energii, widać radość ze śpiewania. Podziwiam za energię, głos, chęci. I tylko szkoda, ze nie było pełnej sali. Może za mała reklama? Czekam na nastepne spotkanie
Ta kobieta to rakieta!!! Koncert Marysi to była prawdziwa rozrywka, dawka pozytywnej energii, świetna muzyka i przemyślane teksty. świetna impreza!
Wspaniała wokalistka, wspaniały zespół, doskonała atmosfera i zapadajacy w pamięć koncert.
Koncert Marysi i jej zespołu zaskoczył mnie niesamowitą energią, która szybko udzieliła się całej publiczności. Dziękuję za ten energetyczny zastrzyk emocji. Gratuluje pięknej sali widowiskowej BOK Głębocka 66.
Coś wspaniałego :) Koncert rewelacja . Marysia Sadowska wulkan energii:)

Polecane z kategorii koncert