koncert

Koncert Marka Kaliszuka z projektem Kaliszuk & Mania in Songs

koncert

Koncert Marka Kaliszuka z projektem Kaliszuk & Mania in Songs

Koncert Marka Kaliszuka z projektem Kaliszuk & Mania in Songs - Bilety na koncert

Elegancki koncert w klimacie chillout, jazz, bossa nova i pop dedykowany jest słuchaczom, dla których liczy się wyjątkowy, kameralny i pozytywny nastrój. Dbałość o każdy szczegół zarówno w sferze muzycznych detali, jak i w kwestii nienagannego wizerunku artystów sprawia, że odbiorca czuje się wyjątkowo.

Marek Kaliszuk - wokalista, aktor i solista Teatru Muzycznego w Gdyni, który obdarzony jest niesamowitą skalą głosu, potrafi zachwycić piękną popową barwą, tenorem, a kiedy trzeba również sopranem. Kaliszuk szerszej widowni dał się poznać dzięki rolom w serialach „M jak miłość”, „Pierwsza miłość”, „2XL” czy „To nie koniec świata”. Jesienią wziął udział w programie „Twoja twarz brzmi znajomo 2”, który bezapelacyjnie wygrał. Swoimi kreacjami Marek Kaliszuk nie raz wywołał owacje na stojąco, zachwycając nie tylko jurorów show Polsatu, ale i widzów. W programie wcielił się m.in. w Hankę Ordonównę, Michała Wiśniewskiego, Georga Michaela, Arethę Franklin, czy wielką śpiewaczkę Marię Callas, za każdym razem dając popis swych zarówno wokalnych jak i aktorskich możliwości.

Ponad dwa lata temu miłość do śpiewania zaowocowała stworzeniem przez Marka Kaliszuka klimatycznego projektu muzycznego - „Kaliszuk & Mania in songs”. Aktor wraz z Piotrem Manią – pianistą i kompozytorem stworzyli duet, który na scenie zachwyca niesamowitymi aranżami znanych przebojów. Tym razem to nie wszystko…

Już 10 lutego po raz pierwszy w Warszawie, w Teatrze Capitol odbędzie się wyjątkowy koncert Marka Kaliszuka! Na scenie towarzyszyć mu będą znakomici muzycy: Piotr Mania – fortepian a także Marcin Bożek - bas i Grzegorz Lewandowski – perkusja oraz chórek. Podczas prawie półtoragodzinnego koncertu usłyszymy takie hity jak m.in. : „Only Girl” (Rihanna), „Easy lover” (Phil Collins), „Fever” (Elvis Presley), „Dni, których nie znamy” (Marek Grechuta), „Lady” (Modjo), „Cry me a river” (Justin Timberlake).

Podczas tego koncertu Marek Kaliszuk zaśpiewa również premierowy utwór zapowiadający jego debiutancką płytę!

Zapraszamy!

Więcej na www.kaliszuk-mania.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert Marka Kaliszuka z projektem Kaliszuk & Mania in Songs

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert