koncert

Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej - Visual Concert

koncert

Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej - Visual Concert

Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej - Visual Concert - Bilety na koncert

Visual Concert: Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej z filmową projekcją najpiękniejszych miejsc świata to niezwykłe, multimedialno-muzyczne show, które na początku 2019 roku odwiedziło już kilka polskich miast, wypełniając po brzegi areny w Poznaniu, Gdyni i Wrocławiu.

Visual Concert powróci jesienią, by zaprezentować swój fenomen z jeszcze większym rozmachem! Nowe wizualizacje, jeszcze większa orkiestra, chór i doskonali wokaliści oraz innowacyjne efekty zagoszczą na estradach również innych miast w Polsce.

Podczas Visual Concert usłyszycie zarówno znane i lubiane ścieżki dźwiękowe z FILMÓW (m.in Gladiator, Avatar, Piraci z Karaibów, James Bond, Marzyciel, Transformers, Władca Pierścieni) jak i energetyczne, EPICKIE brzmienia gatunku „trailer music” (znanej na całym świecie wytwórni Two Steps From Hell).

Obrazy filmowe oraz wizualizacje najwspanialszych miejsc na świecie obejrzycie na olbrzymim, kinowo – panoramicznym ekranie LED najnowszej generacji.

Na scenie, pod dyrekcją Adama Domurata wystąpi 80-osobowa orkiestra symfoniczna CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru Akademickiego UAM (przygotowanie Beata Bielska). Wraz z solistami, zabiorą Was w muzyczną podróż po najbardziej niezwykłych i spektakularnych miejscach na naszej Ziemi! Wspólnie odwiedzimy urocze hawajskie plaże, powalające 7 Cudów Świata, niezwykłe Parki Narodowe, prastare lasy tropikalne, monumentalne ośnieżone szczyty górskie i imponujące miejskie dżungle z całego Świata.

Przyjdź i wybierz się z nami w niezapomnianą podróż dookoła Świata. Poczuj się jak w kinie, posłuchaj na żywo najpiękniejszej muzyki filmowej oraz energetyzującej muzyki epickiej. Zobacz najbardziej niezwykłe miejsca Świata na dużym, panoramicznym ekranie.

Relacja Video Poznań:
https://www.facebook.com/VisualProductionPL/videos/689622681432314/
Zdjęcia Poznań:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2589591374444637&type=1&l=ef31a7528c
Zdjęcia Gdynia:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2640120296058411&type=1&l=0cce8627a3
Zdjęcia Wrocław:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2679098275493946&type=1&l=4d5d62194e

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

29.08.2021, 20:00 Sala Ziemi
 KUP BILET
05.09.2021, 18:00 Atlas Arena
 KUP BILET
03.10.2021, 18:00 COS Torwar
 KUP BILET
16.10.2021, 18:00 Arena
 KUP BILET
22.10.2021, 19:00 Gdynia Arena
 KUP BILET
23.10.2021, 18:00 Netto Arena
 KUP BILET
11.11.2021, 18:00 Hala Globus
 KUP BILET
23.11.2021, 19:00 Hala Stulecia
 KUP BILET
29.08.2021, 17:00 Sala Ziemi
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej - Visual Concert

Koncert rewelacyjny! Poszłabym z chęcią jeszcze raz. Wspaniała orkiestra, świetni wokaliści i chór. POLECAM!
MonikaJ 10.03.2020 08:13
Koncert pod względem artystycznym i wizualnym na najwyższym poziomie. Niestety te wrażenia zepsuł nieco fakt, że widzowie ze wszystkich bocznych sektorów na pierwszym planie zamiast ekranu mieli zwieszający się spod sufitu zespół głośników. Biorąc pod uwagę, że to prezentacja audiowizualna uważam to za rażące zaniedbanie organizatorów.
Samo wydarzenie bardzo udane, miłe dla oka i ucha. Bardzo podobał nam się utwór wraz z wizualizacją Ed Scheeran - I see fire, który pokazywał piękno Ziemi, jej degradację i ponowne odrodzeni lub to, że Ziemia odbierze sobie sama to co zostało jej zabrana lub zniszczone. Osobiście wolałbym, aby było więcej projekcji widoków przyrody a mniej pokazywania miast itp. Jedna jeszcze taka uwaga, były pomieszane obrazy, np. miało być o Bliskim Wschodzie a w połowie pojawiła się zaśnieżona tajga i Moskwa, miało być o Ameryce a obrazy były z Europy. Moim zdaniem to jest do poprawy ponieważ dostajemy sprzeczne informację i to mi osobiście się trochę źle oglądało. Natomiast muzyka z Władcy Pierścieni jest super! Ogólnie polecam i wybiorę się na kolejny koncert.
Bardzo przyjemny koncert. Świetnie dobrana muzyka i do tego te dodatkowe wrażenia wizualne, gdy patrzyło się na wspaniałe ujęcia najpiękniejszych miejsc naszego świata. Na dodatkowy plus zasługuje apel o to, byśmy chronili piękno naszej planety, a nie zaśmiecali ją i dewastowali na rozmaite sposoby.
Przedstawienie robi wrażenie,połączenie dźwięku i obrazu idealne.Polecam
Wspaniały koncert, zarówno pod względem wizualnym, jak i muzycznym. Polecam i zachęcam do chwili relaksu oraz wytchnienia od ciągłego zabiegania...
Jak dla mnie nie do końca przemyślany repertuar. Pomimo znanych tytułów filmowych zabrakło żywiołowych akcentów muzycznych, przez co koncert stał się kołysanką. Może efekt byłby bardziej wciągający gdyby zamiast naprawdę pięknych ale jednak nieci chaotycznych obrazów związanych z naszą planetą, w tle pojawiło się choć kilka trailerów z filmów, których muzyka była grana. Zamierzałem kupić bilety na kwietniowy koncert ale sobie odpuszczę.
To co przeżyłam na tym niezwykłym koncercie trudno opisać słowami. Niesamowita muzyka na żywo okraszona wizualizacjami najpiękniejszych miejsc na świecie to istny raj dla zmysłów. Wokalista Krzysztof Iwaneczko zachwyca swoim wokalem. Te dwie godziny minęły mi jak chwila a ciarki na całym ciele towarzyszyły mi cały ten czas. Polecam ten występ dla wrażliwych dusz takich jak ja. Mam nadzieję, że będe mieć jeszcze okazji wybrać się w przyszłości jeszcze raz.
Anna Bysina 02.03.2020 09:21
Niesamowite wrażenie. Koncert był wspaniały.
Doskonała uczta duchowa.
Super
Niestety organizatorzy nie poinformowali widzów, że część miejsc na widowni ma ograniczoną widoczność. Nie sądzę by widok olbrzymiego głośnika na środku ekranu był zachęcającym widokiem przy tego typu spektaklu. Szkoda
Fantastyczny koncert, bardzo dobra organizacja. Polecam.
Było super. Coś dla ucha i dla oka, a w polaczeniu te dwie rzeczy dają przepiękne duchowe przeżycie którego warto doświadczyć. Aż żal że musiało się skończyć. Czekam na kolejne podobne wydarzenie i napewno będę.
Dobór utworów sztampowy- nie było zaskoczenia dla słuchaczy, którzy często bywają na koncertach muzyki filmowej. Te same fragmenty z tych samych filmów o podobnej aranżacji. To jednak zbyt mało, by uznać koncert za wyjątkowe wydarzenie muzycznie. Konferansjerzy nastawienie na robienie show niż na rzeczowe wprowadzanie w tematykę dzieł. Trzykrotne kończenie koncertu zdezorientowało widownię, której część opuściła salę, że będą bisy. Dużym plusem był fakt znacznej poprawy organizacji wpuszczania widzów na teren Torwaru.
Meloman 29.02.2020 18:13
Byłam zaczarowana! Pełen profesjonalizm orkiestry, momentami miałam gęsią skórkę z wrażenia, tematyka dająca do myślenia. Zdecydowanie wybiorę się raz jeszcze.
Patrycja 29.02.2020 11:34
Piękna muzyka, doskonale prowadzona orkiestra, piosenki ze znanych filmów, ale - poza LOTRem - nie te wiodące / najpopularniejsze. Obrazy piękne - byłoby idealnie gdyby reżyser klipów wsłuchał się w muzykę. Polecam!
Nonex 28.02.2020 20:03
Było dużo wspaniałej muzyki i piękne filmy. Moim zdaniem miejsce nie do końca współgrało z tą muzyką. Wolałabym np, operę, salę kongresową itp.
Diana 27.02.2020 17:43
Uczta dla oczu i uszu z pięknym i mądrym przesłaniem.
Kama 27.02.2020 16:16
Boze jakie niesamowite
gsgdhsh 27.02.2020 16:01
Koncert fantastyczny. Orkiestra, chór i soliści (szczególnie Pani wykonująca "Now we are free") naprawdę na najwyższym poziomie, z takim widowiskiem można wyruszać w trasę. Dobór cudownych miejsc z całego świata pozwala przenieść się w kompletnie inną przestrzeń. Nie jestem wielką fanką muzyki symfonicznej, ale w takim połączeniu było to coś naprawdę pięknego. Polecam wszystkim, którzy kochają podróże, przyrodę, muzykę lub wszystko razem :) W kwestii nagłośnienia, to rzeczywiście na początku było trochę kłopotów i miejscami pojawiały się drobne wpadki, ale nie zaburzało to znacząco odbioru. Jeśli chodzi o prowadzących, to poza tym, że dobrze wyglądali na pewno lepiej byłoby gdyby zamiast "żarcików" opowiadali więcej ciekawostek o utworach, artystach lub pokazywanych miejscach, bo niektóre żarciki to były kompletnymi "sucharami". Śmialiśmy się bardziej z tego, że nie pasują one kompletnie do konwencji wydarzenia, tak pięknej muzyki i okoliczności przyrody aniżeli z samej ich treści :) Choć część dotycząca szanowania ziemi była bardzo na miejscu i świetnie, że się pojawiła. Jeszcze tylko krótka dygresja o niestety coraz częstszym zjawisku. Przykro trochę patrzeć, gdy ludzie w trakcie finałowego utworu wychodzą wcześniej do szatni , żeby przypadkiem nie stać w kolejce, ale cóż... to chyba kwestia kultury i klasy... Piękny bis artystów i to dwukrotny, więc brawa za szacunek do widza, który chciałby więcej. Reasumując, naprawdę warto. Wrażenia i cudowny nastrój pozostają jeszcze na długo po koncercie...
Emilia 27.02.2020 14:54
Impreza odbyła się na Torwarze. Ten kto był na trybunach - lepsza widoczność orkiestry Ten kto był na płycie - lepsza oglądalność kina Sama Orkiestra grała pięknie , chór akademicki śpiewał wspaniale. Dobór utworów.. można polemizować ale oceniam na 5/6. Ale.. są też minusy głownie z winy organizatorów a nie samych występujących: - płaski dźwięk nadawany przez głośniki (nie czułem się jak na koncercie a jak w kinie) głębia instrumentów zginęła w przetworzeniu cyfrowym no ale wiadomo że tak dużą salę trzeba jakoś nagłośnić i coś kosztem czegoś.. tutaj OGROMNY minus !!! Można by o to zadbać bo nie każdy jest amatorem kolorowych obrazków w tle i głośnego dźwięku bez brzmienia. - oświetlenie nad samym ekranem mające robić efekt WOW zmieniało kolorystykę oglądanych widoków. Dodatkowa delikatna mgła + reflektory = uwydatnienie strumienia światła = gorzej widać ekran. Lepszą głębię kolorów i kontrast można by uzyskać wyłączając reflektory nad samym ekranem. Nie były oślepiające ale psuły odbiór jako dodatkowe oprócz ekranu źródło światła. Wątpię też by orkiestra miała przez to więcej światła na scenie. Miało być WOW z reflektorami a bez - byłoby lepiej. - krzesła były skręcone ze sobą jedno do drugiego. Wystarczyło by ktoś się lekko poruszył by osoby obok również to odczuły na swoim krześle. Gdy trafiła się tęższa osoba- było niewygodnie. - fatalne zachowanie publiczności, która zaczęła wychodzić przed zakończeniem koncertu bo myślała, że to już koniec. Straciliście Państwo finał i dodatkowe utwory. Było mi wstyd za was gdy orkiestra kłaniała się do waszych pleców bo kurtki i kolejki do szatni były ważniejsze. Brak respektu. Czy było łatwo trafić - Tak , obsługa z uśmiechem rzetelnie kierowała na odpowiednie miejsca.
Andrzej 27.02.2020 14:51
Źle "przeskalowane" widowisko, Niedostosowana jakość dźwięku i obrazu do tak dużego obiektu jakim jest Torwar.
Koncert super jest chodzi o orkiestrę nieco gorzej z nagłośnieniem szczególnie na początku wystepu
Dwr84 27.02.2020 09:40
Koncert przepiekny .Muzykai i obraz filmowy z miejsc cudównych na naszej planecie zachwycił. Wolałabym aby tego typu wydarzenia odbywały się nie w halach sportowych a w teatrach. Polecam koncert
Krystyna 27.02.2020 09:30
Fantastycznie
Zdaninv 27.02.2020 08:54
Bardzo fajny, koncert, piękna muzyka na żywo do tego projekcja zdjęć, cudo. POLECAM
Usłyszeć kilka kultowych utworów w wykonaniu tej orkiestry na żywo, to niesamowite przeżycie - Gladiator, Incepcja, Władca Pierścieni ale też Lana del Rey to pewne ciary na całym ciele... Warstwa wizualna jak dla mnie w sumie zbyteczna - choć obrazy w większości są OK, to jednak musiałyby być tuż przed oczami, żeby wgnieść w fotel i dopełnić oceny 11/10. Tak czy siak - z czystym sercem polecam!
Dimek 27.11.2019 21:42
Koncert rewelacyjny, szczerze polecam.
Organizator nie przygotował pomieszczeń, podłoga kleiła się i śmierdziała piwem po poprzedniej imprezie. Kupując bilety nie było informacji iż miejsca są za metalowymi słupami przesłaniającymi widoczność cena również ni była niższa od normalnych miejsc w tym sektorze. Przez jeden utwór światło z nad ekranu oślepiało nas, pewnie organizator nie przewidział ze tak wysoko są jeszcze rzędy siedzeń. Ogólnie nie polecam takie miejsca nie powinny być w sprzedaży.
zniesmaczony 22.11.2019 19:45
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert