koncert

Koncert Noworoczny – Narodowa Orkiestra Filharmonii Lwowskiej - Koncert Wiedeński QuattroVoci

koncert

Koncert Noworoczny – Narodowa Orkiestra Filharmonii Lwowskiej - Koncert Wiedeński QuattroVoci

Koncert Noworoczny – Narodowa Orkiestra Filharmonii Lwowskiej - Koncert Wiedeński QuattroVoci - Bilety na koncert

Koncert Noworoczny – Narodowa Orkiestra Filharmonii Lwowskiej - Koncert Wiedeński QuattroVoci | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Narodowa Orkiestra Filharmonii Lwowskiej- Koncert Wiedeński QuattroVoci

Zapraszamy Państwa w podróż do romantycznego i roztańczonego Wiednia, magicznego świata operetki, gdzie będą rozbrzmiewać najpiękniejsze arie, duety, walce i polki Johanna Straussa. Gdzie, w pełnych zachwytu dźwiękach, będzie można usłyszeć szelest długich sukien, huk rozlewanego szampana, czy miłosne westchnienia w alkowach. Wybitne kompozycje w wykonaniu Narodowej Orkiestry Filharmonii Lwowskiej oraz międzynarodowej klasy solistów sceny operetkowej, operowej i musicalowej, przeniosą słuchaczy do ojczyzny walca, polki, a także do Nowego Jorku, do Najsłynniejszej sceny musicalowej Broadwayu. Artyści zaprezentują niezwykły kunszt wokalny i wykreują dla Państwa najwspanialsze światowe arie, szlagiery i duety miłosne.

Niespodzianką wieczoru będą niezwykłe osobowości artystyczne grupy QuattroVoci, którzy w styczniu 2019 roku po raz pierwszy pobili serca polskiej publiczności. QuattroVoci wracają do Polski w 2020 roku i zaprezentują swój nowy repertuar, jakże lubiany przez melomanów operetki, musicalu i muzyki filmowej. QuattroVoci to absolwenci i soliści narodowych teatrów operowych i operetkowych a wśród nich usłyszymy i zobaczymy: Evelina Liubonko sopran, Lilia Nikitchuk mezzosopran, Serhii Kutepov tenor i Volodymir Shynkarenko bas. W postać Johanna Straussa wcieli się Steven Kruk, wirtuoz skrzypiec i koncertmistrz prowadzący, który każdego roku koncertuje w największych salach koncertowych Europy takich, jak: Filharmonia Berlińska, Concertgebouw w Amsterdamie, czy Royal Albert Hall w Londynie. Ta niezwykła gala będzie wzbogacona wirtuozerskim popisem par tanecznych, barwnymi kreacjami i bogatą choreografią par tanecznych a także wirtuozerią instrumentalną, co pozwoli na doświadczanie wielu doznań artystycznych w iście książęcym stylu. Solistom towarzyszy światowej klasy Narodowa Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Lwowskiej, która koncertuje w największych salach koncertowych Europy: Filharmonia w Berlinie, w Zurychu, Concertgebow, Filharmonia w Monachium i wiele innych prestiżowych sal koncertowych. Publiczność wysłucha największe przeboje Króla Johanna Straussa. Nie zabraknie także popisowych arii i duetów z najsłynniejszych operetek takich, jak: Zemsta Nietoperza, Księżniczka Czardasza, Baron Cygański, Wesoła Wdówka, Kraina Uśmiechu, czy walca Nad pięknym modrym Dunajem oraz Marsz Radeckiego. Dodatkową atrakcją wieczoru będą współczesne, światowe hity grupy ABBA – Mamma mia, Dancing Queen, Whitney Houston – All at once, czy duetu Shallow Lady Gaga i Bradleya Coopera, a także wiele innych muzycznych niespodzianek.

Charakterystycznym dla koncertów QuattroVoci jest wirtuozeria wokalu, kolor wielogłosowości, połączony z humorem, dzięki czemu burzą oni stereotypowy obraz klasycznej muzyki wokalnej i instrumentalnej.

Tegoroczny Koncert Wiedeński to potęga wokalu, która wzbudza entuzjazm nie tylko dzięki odmiennym możliwościom głosowym, ale także poprzez porywającą energię na scenie, która udziela się publiczności. Każdy koncert jest świętem muzyki wokalnej, a publiczność wprost uwielbia ich miły i autentyczny wizerunek. Zapraszamy wszystkich melomanów i miłośników światowej wokalistyki w klimatyczną podróż w dobrym muzycznym stylu.

Bilety: 80 zł do końca listopada, 90 zł w grudniu i styczniu do nabycia w kasie KDK.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Warto było posłuchać i obejrzeć.
Więcej takich uczt dla duszy! To było piękne.
Niezwykły koncert, i fantastyczny wybór utworów muzycznych. Wirtuozeria muzyków i profesjonalizm solistów. Bardzo uczuciowe występy. Kolejny raz Lwów pokazał klasę i wysoki poziom występów. Czarujący wieczór.

Polecane

Cleo

Cleo

(26)

najbliższe wydarzenie
12.08.2020 20:00

bilety od 30.00 PLN