koncert

Koncert Osiecka, Młynarski, Przybora - H.Śleszyńska, M. Januszkiewicz, K. Dąbrowska i inni

koncert

Koncert Osiecka, Młynarski, Przybora - H.Śleszyńska, M. Januszkiewicz, K. Dąbrowska i inni

Koncert Osiecka, Młynarski, Przybora - H.Śleszyńska, M. Januszkiewicz, K. Dąbrowska i inni - Bilety na koncert

Najlepsi wykonawcy piosenki aktorskiej w utworach mistrzów. Koncert „Osiecka, Młynarski, Przybora” to niezapomniane muzyczne widowisko.

Podczas wieczoru nie tylko usłyszymy najpiękniejsze piosenki autorstwa Agnieszki Osieckiej,
Wojciecha Młynarskiego i Jeremiego Przybory, ale także zobaczymy na scenie najzdolniejszych młodych aktorów. Wystąpią między innymi Marcin Januszkiewicz i Katarzyna Dąbrowska.

Ponadto swoje interpretacje utworów mistrzów wykonają tacy artyści jak Hanna Śleszyńska i Janek Traczyk.

– Ten koncert jest artystycznym spotkaniem moich duchowych nauczycieli z moimi uczniami – mówił odpowiedzialny za cały projekt Andrzej Strzelecki. Po śmierci artysty w roli konferansjera zastąpi go Paweł Sztompke.

Koncert „Osiecka, Młynarski, Przybora” zapadnie Państwu w pamięć jako wspaniała, nostalgiczna podróż wśród dzieł wirtuozów polskiej piosenki.

Prowadzący: Paweł Sztompke
Artyści występujący na trasie koncertowej:
Katarzyna Dąbrowska
Marcin Januszkiewicz
Hanna Śleszyńska
Janek Traczyk
i inni

Zespół muzyczny pod kierownictwem Marka Stefankiewicza.
Czas trwania: 2 godziny bez przerwy

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Koncert Osiecka, Młynarski, Przybora - H.Śleszyńska, M. Januszkiewicz, K. Dąbrowska i inni

bardzo ładny koncert, tylko smuteczek że nie nie było Hanny Śleszyńskiej
Doskonały koncert w wykonaniu Katarzyny Dąbrowskiej i Marcina Januszkiewicza!
Repertuar nieciekawy, większość piosenek malo znanych, a połowa wykonanych utworow w ogóle nie miała nic wspólnego z Osiecką, Młynarskim czy Przyborą (jak np. piosenka z "Na dobre i na złe".) Poza tym zabrakło weselszych wykonań, wszystkie były ckliwe bądź przygnębiające, a przecież łatwo było wybrac coś np. z repertuaru Kabaretu Starszych Panów. Na dodatek Hanna Sleszynska nie dojechała....
Bardzo żałuję, że nie było p. Hanny Śleszyńskiej - rozumiem, że choroba nie wybiera terminu, ale żal... Pani Katarzyna Dąbrowska - najwyższy poziom! Trochę mało było piosenek trójki Twórców, którzy wymienieni byli w tytule imprezy. Pani Jurksztowicz - no cóż... Panowie - p. Marcin Januszkiewicz - w niektórych piosenkach świetny, w innych nieco - moim zdaniem - "przedobrzył". Szkoda, że p. Traczyka usłyszeliśmy tylko w dwóch utworach. Generalnie, poza p. Katarzyną, tli się we mnie leciutka nutka rozczarowania...
Koncert udany, ale mało było Przybory i Młynarskiego. Młodzi wykonawcy REWELACYJNI. Zespół grający cudowny. O nieobecności pani Śleszyńskiej warto byłoby powiedzieć na początku koncertu.
Wokaliści świetnie śpiewają, ale dobry koncert to nie tylko znane nazwiska. W większości śpiewane były mało znane piosenki, prowadzenie koncertu bardzo chaotyczne. Generalnie tytuł bardziej chwytliwy niż sam koncert. Nie wart wydanych pieniędzy.

Polecane z kategorii koncert